GOLFBOX

Estonian Golf & Country Club’i maastik lookleb nii harmooniliselt mööda Läänemere rannikut ning Jägala jõe suudmeala, et kohalikud usuvad siinse rannikuala loomise juures olevat kõrgamaid jõude, kes oleks justkui planeerinud siia golfiväljakute rajamist.


Golfimängija saab Jõelähtmel nautida 18-rajalist võistlusväljakut Sea Course, mis üllatab imeliste vaadetega ning jahmatab mängijat maalilise merevaatega oma signatuur-rajal juba üsna mängu alguses - 3. rajal. Sea Course’il mängivad olulist rolli tuul, vesi ja rough.


Lisaks on Jõelähtmel pakkuda 9-rajaline links-tüüpi Stone Course, mis lookleb mööda muljetavaldavaid kivimeid ning ajaloolisi kaitsealasid. Väljakul leidub jääajast pärinevaid hiigelsuuri kive, mis jutustavad loo 5000-aastasest ajaloost.

European Tour Properties


European Tour Properties hõlmab endas maailmatasemel golfi sihtkohti hoolikalt valitud paikades. Dubai, Inglismaa, Austria, Prantsusmaa, Saksamaa, Hispaania ning Holland on riigid, kus paiknevad mitmed championship väljakud. Lisaks on antud võrgustikku hoolikalt valitud vähesed väljakud, mis asuvad Soomes, Rootsis, Portugalis ja ka meie väljak Eestist.


European Tour on on ülemaailmselt pühendunud golfimängule ning ühtlasi tunnustatud ka maailmatasemel spordiorganisatsiooniks. European Tour’il on arengurikas ajalugu, mis on tänaseks teinud organisatsiooni aktiivseks kõikides maailmajagudes. European Tour, European Senior Tour, European Challenge Tour ning European Tour Qualifying School on vaid osa European Tour’ist, kus igaaastaselt korraldatakse ligi 100 väga tuntud professionaalset golfivõistlust.


Pakkudes nii vaatajatele kui mängijatele ainulaadseid kogemusi, on üks maailma mainekamaid ja põnevamaid spordi sündmusi Ryder Cup samuti väga oluline osa European Tour’ist. 2018. aasta Ryder Cup toimus Le Golf National’is Prantsusmaal.


Külastades European Tour’i väljakuid võid kindel olla, et saad sooja vastuvõtu osaliseks ning lisaks meeldejäävale golfiringile käia samadel fairway’del, kuhu on oma jälje jätnud nii mõnedki maailma parimad mängijad.


Loe rohkem www.europeantourproperties.com

 

 

 

GOLFBOX