GOLFBOX

Estonian Golf & Country Club’i maastik lookleb nii harmooniliselt mööda Läänemere rannikut ning Jägala jõe suudmeala, et kohalikud usuvad siinse rannikuala loomise juures olevat kõrgamaid jõude, kes oleks justkui planeerinud siia golfiväljakute rajamist.

Golfimängija saab Jõelähtmel nautida kahte erinevat väljakut - 9-rajalist Stone Course ja 18-rajalist Sea Course'i.

Vaade Sea Course'i kolmandalt rajalt

18-rajaline võistlusväljak Sea Course üllatab imeliste vaadetega ning jahmatab mängijat maalilise merevaatega oma signatuur-rajal juba üsna mängu alguses - 3. rajal. Sea Course’il mängivad olulist rolli tuul, vesi ja rough. Sea Course on valitud 4x järjest mandri-Euroopa TOP100 väljaku hulka ning siin on võistelnud profid nii World Cup Qualifier võistlusel, mitmetel Euroopa meistrivõistlustel kui ka lugematul arvul Eesti meistrivõistlustel viimase viieteistekümne aasta jooksul. 

Stone Course'i esimesel rajal ei ole bunkritega kokku hoitud

9- rajaline links-tüüpi (puudub vesi, tuultele avatud) Stone Course lookleb mööda muljetavaldavaid kivimeid ning ajaloolisi kaitsealasid. Väljakul leidub jääajast pärinevaid hiigelsuuri kive, mis jutustavad loo 5000-aastasest ajaloost. Stone Course oli meie esimene väljak, mille avasime aastal 2005 ning kuigi Stone Course on populaarne eriti alustajate hulgas, siis soovides teha head tulemust, on Stone Course väga paljude trikkidega, kus pead olema täpne ja suutma looduse poolt tihti korraldatud vingerpussidega (keerutav tuul) hakkam saada. 

EGCC Driving Range'il on katusealused löögikohad, et oleks mugav ka märjema ilmaga paremaks golfimängijaks treenida

Nii 9-rajalisele Stone Course'ile kui ka 18-rajalisele Sea Course'ile saab lisaks harjutada meil ka harjutusväljakutel, kus on kolm erinevat putting-griini, chipping-griin, Driving Range pikkade löökide harjutamiseks kuni 250m ning ka harjutusbunkreid, kus saab imiteerida ja harjutada väljakul tekkivaid olukordi. 

Vaata lisa väljakute kohta eraldi ning huvi korral tule ise vaatama või helista ja kirjuta julgelt!

Caddiemaster tel 6025 0290 ja e-posti aadress See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

GOLFBOX