GOLFBOX

Korraldame EGCC's teistkordselt rahvusvahelise pikalöögivõistluse Long Drivers European Tour, kuhu tulevad osalema ka profesionaalsed mängijad, kelle põhiala on lüüa driveriga üle 300m lööke igapäevaselt. 20. mail toimuvateks finaalideks ootame ka rohkelt pealtvaatajaid - võtke sõbrad kaasa ja tulge laupäeval kaasa elama!

Lisaks profesionaalsetele mängijatele korraldame ka amatööride võistluse, kus erikategooriad on ka juunioritele, naistele ning 55 aastat ja vanematele meesseenioritele. Olenevalt mängijate hulgast on võimalik, et ametlikul treeningperioodil reede õhtul korraldame ka kvalfikatsiooni laupäevasteks finaalideks amatööride hulgas. Võistlusklassi avame, kui on registreerunud vähemalt kaheksa mängijat.

Osavõtutasu amatööridel on 35€ (naised, mehed ja seeniorid), juunioritel 25€, profesionaalidel 170€. Long Drivers võistlus ei ole golfivõistlus - siin ei kehti amatöörstaatuse reeglid ning inimene võib ise valida, kas osaleb Open klassis koos proffidega või amatööklassides. Amatööridele on auhinnad ja karikad, profesionaalide klassis saavad parimad ka rahalised auhinnad oma pangakontole.

Eesti etapp on Long Drivers European Touri hooaja teine etapp, esimene peeti mai esimesel nädalavahetusel Taanis, Silkeborgi golfiklubis, kus võitjaks krooniti Matt Nicole Inglismaalt, kelle pikim löögikaar oli finaalis 376 yardi (344m). Teise koha sai 2015.a. EGCC peetud võistlusel pronksmedali saanud Fredrik Frost, kes lõi ka LDET I etapi kõige pikema löögi 379 jaardi (347m).

2015.a. LDET etapi võitnud LAV'i mängija Dewald Lubbe kahjuks sel korral mängima ei tule, kuna on kaheksa nädalat õlavigastusega võistustest eemal. Tema võidutulemus EGCC's oli 359m, mis oli ka tema isiklik rekord. 

2015.a. võitja tähistas oma võitu EGCC Sea Course'i esimesel rajal tiikihüppega, mida saab vaadata siit:

https://www.youtube.com/watch?v=uRPrsod6FyQ

Võistluse ajakava:

19. mai reede:

  • 16:00 - 17:15 ametlikud treeningud võistlusrajal (Stone Course'i 5 tiiboks)

20. mai laupäev:

  • 10:35 amatööride esimesed ringid
  • 12:00 pro'de kvalifikatsiioniringid
  • 15:00 veerandfinaalid naistel, juunioritel ja seenioritel
  • 15:30 poolfinaalid amatööridel, finaalid
  • 16:00 veerandfinaalid proffidel
  • 18:00 proffide poolfinaalid ja finaalid
  • 18:30 autasustamine (ja vettehüpped!)

Terve päeva mängib DJ, pakume toitlustust ja mõnusat olemist. Tulge võtke lapsed, sugulased ja sõbrad kaasa ning nautige mõnusat muusikat, pikki lööke, ja kui tahate elu huvitavamaks teha, siis tulge loomulikult ise osalema!

Võistlusest osavõtmiseks sisestage oma andmed siin

 

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX