GOLFBOX

Esmaspäeval, 27. märtsil, on kõik klubiliiikmed ja huvilised kutsutud kella 16:30ks Tallinnas südalinnas asuvasse Workland kontorisse, kus EGCC Head-Greenkeeper Krzysztof (Kris) Misiaczyński annab ülevaate selle hooaja olulisematest eesmärkidest ning järgmiste nädalate tähtsamatest tegevustest EGCC väljakutel.

Kris alustas EGCC hooldusmeeskonna juhina eelmise aasta maikuu teises pooles ning on nüüd piisavalt kaua sisse elanud, et teha teoks selle, millisena oma hinges soovib EGCC väljakuid näha. Lisaks griinidele puudutab see kogu väljaku mängitavust, metsaaluseid, niitmisi ja palju muud, mis mängu nauditavaks teeb.

Workland kontor asub Hobujaama 4 (Nordea pank, CCPlaza vastas) viiendal korrusel, parkida on kõige mõistlikum kas Rotermanni või Viru Keskuse parkimismajja. Kris teeb paari-kolmekümne minutilise ülevaate ning peale seda saavad huvilised juba otse küsida Krisilt infot ning teha ettepanekuid. Ajaliselt oleme arvestanud tunniga, kõige kauem kella kuueni. Tulge julgelt kohale!

PS. Võtame ka kohtumisest üles audio ja paneme selle kodulehele, et huvilised saaksid järelkuulata või kel kohale ei õnnestu tulla, siis tutvuda otse allikast infoga, kuidas meie väljakutel läheb ning kuidas talv on EGCC's möödunud. 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX