GOLFBOX

Jüri Reitsakas (paremal) vastu võtmas 4. novembril 2016 hooaja lõpetamisel "Aasta parima klubiliikme" tiitlit, auhinnaks teos EGCC klubiliikme Aivar Juhansoni poolt.
Foto: Magnus Heinmets

EGCC sai endale kevadisel pööripäeval uue kapteni - valituks ostus uueks kolmeaastaseks perioodiks Jüri Reitsakas! 20. märtsil peetud klubi üldkoosolekul kinnitati eelmise aasta MTÜ Estonian Golf & Country Club'i majandusaruanne ning valiti lisaks eestseisusesse uusi liikmeid, kes juhivad erinevaid toimkondi.

Jüri Reitsakas, kes on aastaid EGCC's korraldatud rahvusvahelistel suurvõistlustel juhtinud vabatahtlike meeskonda, on kogu talve ka pidevalt klubi eestseisuses juba ennast võimaliku suure "tööpõlluga" kurssi viinud. Kapteni ametikoht on klubis üks olulisemaid - kapten on just see isik, kes esindab mängijaid klubi juhkonna juures ning seisab nö lihtsa klubiliikme huvide eest. Lisaks on kapteni vastutusvaldkond ka võistlused ja tippsport, ta kuulub ka reeglite ja HCP toimkonda, kuid seda kõike ei tee ta üksinda. Lisaks kaptenile on EGCC klubis erinevad toimkonnad, mille juhid saavad eesmärgistada klubi suunad ja tegevuse järgmisteks aastateks oma valdkonnas.

Uueks HCP & reeglite toimkonna juhiks ning eestseisuse liikmeks valiti Sander Vallaots, naistetoimkonda valiti juhtima kaks liiget - Kairi Luur ja Helen Pastarus, moodustati ka uus "liikmelisuse ja sündmuste" toimkond (nimi veel täpsustub), mida juhib Eve Pärnsalu ning noortetoimkonna juhiks valiti Joel Adul. Kokku on klubi eestseisuses kaheksa liiget - lisaks eelpoolnimetatutele klubi president Jüri Ross, seeniorite toimkonna juht Toomas Kull ning MTÜ juhatuse liige Hanno Kross. 

Klubi president tänas seniseid eestseisuse liikmeid Ave Epnerit (naistetoimkond), Rain Lokotari (noortetoimkond) ja kaptenit Urmas Isokit viimase kolme aasta panuse eest klubi arengusse ning soovis edu uutele eestseisuse liikmetele järgmiseks kolmeks aastaks oma vabatahtlikus töös klubi juhtimiseks.

Klubiliikmed on kutsutud kokku ka järgmisel esmaspäeval, 27ndal märtsil WorkLandi kontorisse Tallinnas aadressiga Hobujaama 4, kus kell 16:30 annab EGCC Head-Greenkeeper Krzysztof Misiaczyński ülevaate selle hooaja tähtsamatest eesmärkidest ning järgneva paari kuu olulisematest töödest ja tegemistest EGCC väljakutel. Loodetavasti saavad paljud tulla kohale ja otse allikast informatsiooni, kuidas meie väljakud on talvitunud ning mida väljakute hooldusmeeskond on tegemas, et sellel aastal kõik liikmed ja külalised naudiksid golfi võimalikult palju EGCC väljakutel. Tulge julgelt kohale ja võtke osa!

Kõik uudised ...

GOLFBOX