GOLFBOX

Lumevaesel talvel on ka mõni eelis - golfi saab hakata mängima oluliselt varem. Kui ilmataat midagi väga erakordset kokku ei keera, siis saab EGCC's mängida golfi alates reedest 17. märtsist. Tiiaeg broneerige kindlasti Golfboxis ning nagu ikka tulge läbi ka Caddiemasterist enne mänguringi.

Märtsis on Stone Course'il 9 raja green fee hind 25 € ning päeva green fee 35 €, klubiliikme külalisele, kellel on 2017 mänguõigus tasutud, kehtib -50% allahindlus. 

Hooaja mänguõiguse palume tasuda MTÜ Estonian Golf & Country Club'i arveldusarvele EE652200221021614555. Klubiliikmetel on Sea + Stone Course'i mänguõigus 900 € + 125 € aastane liikmetasu. Saab ka eraldi Stone Course mänguõigust soetada 49 € kuutasuga või ühekordselt 390€ hooaja eest. 

Caddiemaster ja suvegriinidega Stone Course on avatud hommikul kella 10-st, kuid see ei tähenda, et kindlasti sel hetkel mängima saab. Mõnel ööl on veel miinuskraadid ning mängimise eelduseks on griinidelt härmatise sulamine. Klubihoone on meil reedest avatud, saate külma ilma puhul juua enne mänguringi tassi kohvi või teed ja natuke heas seltskonnas oodata, kuni griinid on sulanud. Võite alati enne mänguringi ka helistada üle, kuidas kohapeal olud on.  

Pikem ilmateade Jõelähtme kohta:

 

Tere tulemast Jõelähtmesse golfihooaega avama!


See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; tel 6025 290

Vanemad uudised ...

GOLFBOX