GOLFBOX

Novembri lõpus rääkis meile EGCC esimesel hommikukohvil EGCC klubiliige Marko Mihkelson välispoliitikast, mis kujunes erakordselt huvitavaks. Kadriorus Katharinenthali kohvikus peetud kohtumine kestis mitteametlikult tund aega kauem kui planeeritud, kuna teemad ja esineja olid lihtsalt nii huvitavad! Paljud ennustused, mis Marko poolt kuus nädalat tagasi sai tehtud, tundub, et hakkavad ka avalduma maailmapoliitikas...

Meie hommikukohvisarja teine külaline on klubiliige Dzintar Klavan, kes räägib teemal "Jalgpallist teise nurga alt." Dzintar on Viljandist pärit endine Eesti koondise jalgpallur, kes mängib ka golfi ning aegajalt on näha teda ka lapse ja lastelastega range'il palle tagumas. Dzintari poeg Ragnar on Eesti koondise kapten ning iganädalaselt nii Eesti kui Inglismaa spordimeedia lehekülgedel. Seda, mis toimub väljakul, näeme me televiisorist iga nädal, kuid sellest, mis toimub väljaku taga ja kuidas sellisele tasemele imepisikesest Eestist jõutakse, annab väikse ülevaate meie liikmetele ja külalistele Dzintar juba 26. jaanuaril ise. Osalejate vahel loositakse ka Ragnar Klavani autogrammiga meene.

EGCC hommikukohvi on koostöös veebiajakirja Edari.org loodud üritustesari, kus EGCC liikmed räägivad mõnel huvitaval teemal hommikukohvi vormis, kus osalejate hulk on 25-40 osalejat. Hommikukohvi toimub neljapäeval 26. jaanuaril kell 8:30-9:30 Kardioru pargi alguses asuvas Katharinenthali kohvikus II korrusel, EGCC liikmetele on osavõtutasu 10€, mis sisaldab ka värsket saiakest ja kohvi/teed, teistele 18€. Osavõtutasu palume maksta enne üritust Edasi.org OÜ arveldusarvele Swedbankis EE082200221064922783.

EGCC hommikukohvi algab kell 8:30 ning ametlik osa lõpeb kell 9:30, et kella 10ks kõik jõuavad vajadusel tööle. Mitteametlikult võib juhtuda, et istume palju kauem nagu see juhtus ka Marko Mihkelsoniga.

Kohti on kokku vaid 25le inimesele ning nimekiri läheb lukku registreerimise järjekorras.

REGISTREERIMISEKS VAJUTA SIIA

Pildil EGCC klubiliikmed Eesti-Inglismaa kohtumisel Wembley staadionil 9. oktoobril 2015.aastal. Päev hiljem mängiti sõpruskohtumist golfis EGCC ja maailma vanima golfiklubi Royal Blackheath vahel. Nii jalgpallis kui golfis tulid eestlased teiseks ja inglased jäid tagantpoolt eelviimaseks tol nädalal...

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX