GOLFBOX

Kutsume kõiki golfimängijaid ainulaadsele sündmusele - 1. jaanuari golfivõistlusele! Pühapäeval kell 10:45 antakse ühisstart 18 rajalisele võistlusele (mängime 2x9 rada) Stone Course'il, kuhu mahub ühtekokku mängima vaid 48 mängijat! Kiirustage registreerimisega kuna kohad täituvad tõenäoliselt kiiresti!

Mängime ka sel korral punktimängu kolmes erinevas segavõistlusklassis - mehed HCP kuni 15 mängib tagatiidelt, mehed HCP 15,1-28 mängivad klubitiidelt ning naised ja HCP'ga üle 28 mängijad eest tiidelt. Auhindame kohe peale võistlust võistlusklasside kahte paremat mängijat. 

Alustame kõik koos kell 10:45 ühisstardist ning ennem starti pakume ka sooja kringlit ja jooki. Avasõnad teeme kell 10:20 meie talvise klubihoone ees rangemajas, klubihoone ise on talvel suletud. Enne võistlust saab võimelda ja soojaks ennast teha lähimängualadel kasutades enda palle, range on suletud. Stone Course'il mängime ikka suvegriinidega nii nagu ka jõulude teisel pühal võisteldes.

Võistlustasu on 15€ neile, kel 2017 mänguõigus on soetatud, külalistele ja mänguõigust veel mitteomavatele lisandub võistluspäeval green fee 25€ ehk kokku 40€.

Mõned olulisemad punktid, mida tasub meeles pidada võistluseks:

  • Võistluspäeval mängime eelispaigareeglitega ehk nö talvereeglitega, mis tähendab, et madalaks pügatud aladel saab palli puhastada ja scorecardi ulatuses tõsta (v.a. griin). Kuna bunkrites puuduvad rehad, siis ka bunkrites saab erandkorras palli asetada scorecardi ulatuses endale meelepärasesse kohta.
  • Väljakul puuduvad Out-of-bounds vaiad ehk out'i ei ole :-)
  • Vastavalt EGL reeglite ja HCP toimkonna otsusele ei saa Eestis mängida HCP kõlbulikku ringi perioodil november kuni märts ehk selles mõttes on ka võistlus pingevaba enamusele - HCP jääb endiseks ka peale 1. jaanuari golfivõistlust!
  • Paremusjärjestus lõpuprotokollis tuleneb tasatulemuste puhul mängijate HCP'st - kellel on madalam, see on sama punktisumma juures lõpuprotokollis ka kõrgemal kohal. Kui mängu HCP on golfaritel võrdne, siis arvestatakse tasatulemuse puhul lisaks veel väljaku viimaseid 9-6-3-1 radu.
  • Osavõtjate nimekiri läheb lukku vastavalt võistlejate registreerimise järjekorras ning osavõtutasu kohustus tekib kõigil, kes hiljemalt 30. detsembri õhtuks on oma osavõtu kinnitanud. Kui mängija loobub 1. jaanuari hommikul võistlemisest, siis võistlustasu ja green fee maksmise kohustus tekib ikka. 
  • Kui soovite mängida kellegiga koos ühes grupis, siis märkige see registreerimisel kommentaaridesse, korraldame võimaluse aasta esimese päeva sõpradega koos!

Ilmaennustus on golfimänguks pühapäevaks soodne, näitab ilusti plusskraade ja tuul on vaiksem kui meie hiljutisel jõuluvõistlusel, millest võttis osa 66 mängijat. Täpsemat ilmateadet saab vaadata siit

Võistlusele saab registreeruda kuni 31. detsembrini kella 15:00ni või kuni ootejärjekord on üle 10ne inimese. Stardigrupid avaldame hiljemalt kuus tundi enne aasta lõppu.

REGISTREERIDA SAAB VÕISTLUSELE SIIT

Lisainfo võistluskomitee infotelefonil 6025 290 (Caadiemaster) või 511 1192 (Hanno Kross).

Vanemad uudised ...

GOLFBOX