GOLFBOX

Kohe esimeses rühmas startis ka jõuludele kohaselt päkapikk Erik Berends isa Erkiga. Jõulud on ikkagi perega koosolemise aeg! Seltskonda pakkus neile Peeter Kross.

 

Jõulu teisel pühal 26. detsembril peeti Estonian Golf & Country Clubis juba neljas järjestikune EGCC Jõuluvõistlus. Mängiti Stone Course'il punktimängu 9 rada kolmes erinevas võistlusklassis - HCP kuni 15 klassis võitis võistluse Rein Raudsepp (15 punkti), HCP 15,1-28 klassis Pille Teearu (20 punkti) ja HCP üle 28 klassis oli parim Dmitri Kulak 19 punktiga.

Ilm oli jõuludele täiesti mittekohane - kraadiklaas näitas 7-8'c sooja ning lumest ei olnud haisugi. Õnneks ei tulnud ka taevast vett ning mängimise tegi huvitavamaks kohati väga tugevad tuuleiilid. Kuna päevavalgust oli kuni kella poole neljani, siis saime Stone Course'il peetud võistlusel mängida vaid 9 rada. Aktiivsemad mängijad kasutasid võimalust teha peale võistlust veel enne päikeseloojangut lisaks üheksa, kuus või kolm rada.

Jõuluvõistlusel suutsid ületada oma mängutaset vähesed mängijad - enamuse viimane mänguring jäi ka paari kuu tagusesse aega ning ka tuul ei toetanud täna väga suuri punktisummade saavutamist. HCP kuni 15 klass mängis tagatiidelt ning siin said esimesed kolm mängijat kõik 15 punkti. Vastavalt võistlustingimustele eelistati lõpuprotokollis kõrgemal kohal mängijat, kelle HCP on parem. Sellega võttis võidu Rein Raudsepp, teise koha sai Uku Hinsberg ja kolmanda samuti 15 punktiga Art Andresson.

HCP 15,1-28 mängisid klubitiidelt ning seal võtsid klubi presidendi Jüri Rossi ees kaksikvõidu naised - võitis 20 punktiga Pille Teearu, kes edestas teist kohta saanud Annika Sutti koguni kolme punktiga! President Ross lõpetas tubli 16 punkti ja kolmanda kohaga.

HCP üle 28,1 klassis võitis võistluse 19 punktiga Dmitri Kulak, Anneli Raukas sai teise koha 18 punktiga ning Edward Aganits 16 punktiga kolmanda koha. Võistlusklasside kahte paremat autasustataks enne EGCC järgmist võistlust, mis ei pruugi see aasta enam tulla, küll aga pole välistatud, et toimub sel nädalal!

 

Väjakule sattus ka teine päkapikk Toomas Kull, kes jõulude vahepeal peab EGCC seeniorite toimkonna vedamise ametit. Pühadele kohaselt on naerunägudega pildile jäänud ka teised EGCC liikmed Jaanus Kadak, Ene Väli ja Jaan Oruaas

Hiljemalt kolmapäeval anname teada, kas mängime EGCC's ajaloos esimest korda golfivõistlust 1. jaanuaril. Selleks pühapäevaks ennustab praegu sooja ilma, kuigi nädala keskel näitavad erinevad ilmateated miinuskraade (võistluse seisukohalt küll õnneks ilma lumeta). Anname jooksvalt teada võistluse toimumisest.

Suured tänud kõikidele mängijatele, kes jõulude ajal tulid osalema - oli väga tore päev ning vaatamata tugevale tuulele oli peale mänguringi meie ajutises klubihoones range'il näha ainult naeratavaid nägusid. Loodetavasti näeme 1. jaanuaril golfiväljakul!

EGCC IV JÕULUGOLFI TULEMUSED

FOTOD VÕISTLUSELT

Fotod: starter Hanno Kross

 

Kõik uudised ...

GOLFBOX