GOLFBOX

29. novembril alustab hommikukohvi sari koostöös veebiajakirjaga EDASI.org, kus korra kuus kohtume mõne EGCC klubiliikmega, kes teeb ülevaate mõnest teemast, mis ka teistele liikmetele võiks huvi pakkuda. Esimene kohtumine "EDASI koos Marko Mihkelsoniga" teemaks on "Üldisest poliitilisest olukorrast maailmas ja Eestis".

Lisaks sellele, et Marko Mihkelson on EGCC klubiliige, on ta ka Riigikogu väliskomisjoni esimees ning praeguses väga palju võimalusi pakkuvas Eestis kui ka maailmas on ettekanne paljudele kindlasti oodatud ja väga huvipakkuv.

Talvekohtumiste sarja idee autor Estonian Golf & Country Club'i juhataja Hanno Krossi sõnul oleks lihtsalt raiskamine, kui mitte kasutada võimalust pakkuda klubiliikmetel väljaspool golfihooaega kohtuda ning selle juures iga kord mõne klubikaaslase huvitavast teemast osa saada. "Loodetavasti võtavad klubiliikmed hommikukohvi formaadis kohtumised hästi vastu ja läbi klubi saame oma liikmetele pakkuda võimalust areneda ka väljaspool golfiväljakut viies lihtsalt klubiliikmed omavahel kokku," ütles Kross.

Meie esimene kohtumine toimub Kadriorus Katharienthali kohvikus, kuhu mahub maksimaalselt 50 inimest kuulama. Osavõtutasu on 10€, mis sisaldab ka hommikukohvi ja ka värskeid croissante. Registreerimise kinnitamiseks palume tasuda osavõtutasu Edasi.org OÜ arveldusarvele Swedbankis EE082200221064922783 ning saata osavõtjate nimed meile aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

Kohtumine Marko Mihkelsoniga algab hommikul kell 8:30, Marko teeb 20 minutilise ettekande kõikidel on võimalus osaleda dialoogis. Ametlik osa lõpeb kell 9:30, et kõik saaksid hiljemalt kella 10ks edasi tööle asuda, kui soovivad.

VAATA KUTSET

Vanemad uudised ...

GOLFBOX