GOLFBOX

 

Porsche Eesti meistrivõistlused löögimängus toimuvad Jõelähtmel 26.-28. augustil. Kolme päeva jooksul saab näha tipp-tasemel golfivõistlust ning kogeda ehedalt, mida üks Eesti suurvõistlus ja selle korraldus endast kujutab.

EMV vabatahtlike juht on meie esivabatahtlik Jüri Reitsakas, kes igapäevaselt juhib AS Võrguvara mitmekümnest inimestest koosnevat meeskonda ja mitmemiljonilist käivet. Jüriga koos mitte ainult ei ole lust töötada, vaid kindlasti on ka noorematel üht-teist õppida meeskonnatöö korraldamisel! 

Vabatahtlike juht, Jüri Reitsakas, oma iseloomulikus tööasendis järjekordset muudatust
vabatahtlike graafikusse sisse viimas

Pakume vabatahtlikele EGCC poolt:

  • Lõunasööki
  • Võistluse logoga särki
  • Vabatahtlike golfivõistlust 10. septembril
  • Üks täispäev vabatahtlikuna võrdub ühe Sea Course'i green fee'ga (isiklikuks tarbeks, väärtus minimaalselt 44,50€, letihind 89€)
  • Kui mänguõigus on olemas, siis saab ühe täispäeva vabatahtliku töö eest kasutada EGCC poolseid teenuseid (seminariruumi, golfiauto ja varustuse rent, range pallid) 50€ ulatuses
  • Näha tipp-tasemel golfivõistlust ning kogeda ehedalt, mida üks suurvõistlus ja selle korraldus endast kujutab
  • Võimalus õppida eesti parimatelt golfimängijatelt ja areneda ise golfarina

 
Vabatahtlik, Margot Makstin, on meid abistanud pea kõikidel suurvõistlustel alates 2009. aastast ning ei ole tööd, mida ta oma laia naeratuse saatel nõus tegema ei oleks

Peamised tegevused, kuhu abikäsi otsime on palliotsijad (ball spotter), vahetulemuste võtjad (on-site scorer) ja rajatulemuste võtjad. Kindlasti leidub ka muid jooksvaid tegevusi, seega registreeri juba täna. Meie poolt on kolmeks päevaks garanteeritud imeline Jõelähtme loodus ja elamusterohke golfivõistlus.

Eesti meistrivõistlustele vabatahtlikuks saab ennast registreerida allolevalt lingilt:

REGISTREERU VABATAHTLIKUKS

Lisaküsimuste puhul võtke julgesti ühendust kas vabatahtlike juhi, Jüri Reitsakasega, tel: 501 4528 või kirja teel: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või EMV peakorraldaja, Katrin Heinlaga, tel: 529 0710 või kirja teel: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Fotod: Hanno Kross

Vanemad uudised ...

GOLFBOX