GOLFBOX

EGCC uus Head Greenkeeper Krzyztof Misiaczyński on tõestanud oma teadmisi ja pikaajalist kogemust – Stone Course on tippvormis, griinid on suurepärased ning väljak kaunis. 

Pakume Sulle võimalust soetada Stone Course’i mänguõigus koos kandidaatliikmelisusega 2016. aasta lõpuni vaid 350 euroga, tavahind 490 eurot, millest 125 eurot kandidaatliikmelisus. Mängides üle nelja mänguringi on soodsam osta hooajaline mänguõigus. Väljak on mängimiseks avatud kuni lume tulekuni ja ehk veel peale sedagi. 

Kandidaatliikmelisus võimaldab Sul pidada ametlikku händikäppi, osaleda võistlustel ning saada soodustusi EGCC toodetelt ja teenustelt. Kandidaatliikmelisusest rohkem infot leiate SIIT

Soetades Stone Course’i mänguõigus koos kandidaatliikmelisusega veel juulikuus, pakume Sulle võimalust rentida golfivarustust hooaja lõpuni erihinnaga 10 eurot. 

Pakkumise soetamiseks saada email aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ning lisa emailile täidetud EGCC kandidaatliikme avaldus, mille leiate SIIT.

Vanemad uudised ...

GOLFBOX