GOLFBOX

Esmaspäeval mängiti Sea Course'il järjekordne 50+ Tuur BESSERAT etapp. Seekord oli põhjust enim õnne soovida Anne Piirsalule ja kogu EGCC 50+ liikumise eestvedajale, Toomas Kullile. Elevust tekitas erivõistlus "Vähim puttamislööke griinil", mille eest viis auhinna - Toomase poolt välja pandud karika sümpaatse sea ja golfipalliga - koju Heigo Ennok.

Päikeseliselt alanud, kuid paduvihma ja äikesega lõppenud turniiril mängis punktimängu 53 võistlejat. Lisaks löökide arvule tuli seekord kirja panna ka kõik griinilt alguse saanud puttamislöögid, sest muude auhindade kõrval ootas omanikku golfipalliga siga, mille Toomas Kull spetsiaalselt selleks võistluseks karikale kinnitada lasi. Mängiti ju ikkagi "Seaväljakul"! Mäng kulges aga nii, et kõige väiksema arvu, 28 puttamislööki, tegi Toomas ise, kuid loobus suuremeelselt auhinnast. Seakarikas läks seega Heigole, kes tegi griinidel võrdselt Maido Pajoga 29 lööki, kuid otsustavaks sai siin 9. raja tulemus, kus Heigo palli kolme löögiga auku saatis ja griinil ühtki lööki ei teinudki.

Toomase mängutulemus, 38 punkti, tagas talle võistlussarja selle etapi üldvõidu meeste arvestuses. Teise ja kolmanda koha tulemus oli võrdselt 37 punkti, Anti Puki madalam HCP tõi talle siiski hõbemedali ning Urmas Kitsingule jäi auhinnaline kolmas koht. Naistest saavutas esikoha Anne Piirsalu, kellel oli suur rõõm võita võistlus oma tütre sünnipäeval. Anne tulemuseks oli 37 punkti nagu ka teiseks tulnud Marina Krugeril. Siingi sai otsustavaks Anne madalam HCP. Kolmas koht naiste arvestuses kuulus Edith Alliksoole 36 punktiga.

50+ Tuuril peetakse alati meeles ka neid, kel võistlus kõige paremini ei läinud. Golfikooli poolt oli 20-minutiline eratund pro-ga seekord preemiaks Pille Teearule ja Atso Matsalule.

Kuna tegemist oli HCP arvestusse mineva etapiga, siis oli ka Büroomaailm auhinnajagajate hulgas - kõiki 9. rajal birdie teinud mängijaid ootab printer. Selliseid mängijaid oli esmaspäeval 2 - Heigo Ennok ja Jüri Reitsakas.

Õnnitlused kõikidele auhinnasaajatele!

EGCC 50+ Tuur BESSERAT jätkub 18. juulil ja siis on plaanis mängida HCP löögimängu 4 golfikepiga. Etapp toimub Stone Course'il algusega kl 16:00 ühisstardist.

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX