GOLFBOX

Kutsume kõiki armsaid naisi osalema järgmisel pühapäeval, 10. juulil toimuval Trillium Golf Cup'il, mis sel aastal kannab ühe korraldaja, kõigi poolt armastatud Mari Suursalu nime. Võistlus algab Sea Course'il kl 08:00 ja Stone Course'il kl 09:00 ning oodatud on kõik naised, nii singlid kui päris algajad.

Turniiri formaadiks on individuaalne punktimäng ja võistlusklasse on 4:

HCP 0-13, HCP 13,1-16, HCP 26,1-40 ning HCP 40,1-54.

Kolm esimest gruppi mängivad Sea Course'il, neljas aga Stone Course'il. Maksimaalne osalejate arv on Sea Course'il 96 ja Stone Course'il 48.

Võistlusele saab end kirja panna kuni 8. juulini, registreeruda saab siin ja tutvumiseks on väljas ka võistlusjuhend. Võistluseelsel päeval saab teha ka harjutusringi 29 EUR eest.

Võistluse lõpetamine, auhinnatseremoonia ja õhtusöök toimub 10. juulil kell 18.00 vastavatud Hilton Tallinn Park hotellis, Las Vegas saalis (II korrus).
Õhtusöögile on võimalik tulla kaaslasega. Õhtusöögi maksumus on 40 EUR ja registreerimine toimub läbi korraldaja: Karin Mängel, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 56692622

Enne turniiri algust pakub JURA kõikidele osalejatele suurepärast kohvi ning kaasa saab kingikoti, mille sisu eest on hoolitsenud TERE, Eat Natural ja Evian.

Auhindu on sel võistlusel palju ja mitte ainult võitjatele. Auhinnad on välja pannud Sportland, Euronics, Villeroy & Boch, JURA, Vihula Mõis, Marc & Andre ning Sirowa.

Vanemad uudised ...

GOLFBOX