GOLFBOX

Kolmapäeval, 29. juunil sai peetud järjekorras juba kolmas K-rauta HCP löögimängu etapp. Ilus õhtupoolik venis rekordilise osavõtjate arvu tõttu oodatust pikemaks ja lõppes Janar Toomesso, Andres Maueri ning Toomas Hviidi võiduga.

Kolmandast etapist võttis osa 66 mängijat, kellest 8 mängis Delfi grupis, 28 Edasijõudnute grupis ja 30 Tahan-saada-singliks grupis. Delfi grupis tegi parima mängu Janar Toomesso, kelle tulemus 71 lööki ehk -1 tagas talle esikoha Apawan Chingleki (+2) ja Priit Põldoja (+3) ees. Edasijõudnuist oli parim Andres Mauer, kel sel hooajal kirjas juba nii hole-in-one kui Lexus Invitational turniiri võit. Ka seekord tegi Andres supertulemuse - 66 lööki ehk -6. Teisele kohale tuli Vallo Välb, tulemuseks par ning kolmandaks jäi Henrik Staf tulemusega +1. Tahan-saada-singliks grupis edestas kõiki teisi Thomas Hviid, kes tegi 71 lööki ehk -1. Teine koht kuulus Anneli Raukasele tulemusega +3 ning kolmas oli Alexander Neiland, kelle tulemuseks jäi +5.

Kõiki tulemusi ja etapil jagatud punkte saab näha siin.

Erivõistlus "Pikim avalöök" toimus seekord 9. rajal. Naistest tegi seal parima löögi Anneli Esken, meestest oli parim taaskord Janar Toomesso. Erivõistluste võitjatele on kingiks pilet vabaõhuetendusele "Salamander" vabalt valitud kuupäeval, kõigi kolme võistlusgrupi esimestele aga üllatusauhinnad K-rauta poolt.

Kõiki esikoha omanikke ja erivõistluse võitjaid ootavad auhinnad caddiemasteris.

K-rauta HCP löögimängu neljandat etappi mängitakse juba 13. juulil algusega kl 14:00 Stone Course'il ning siis mängivad nii mehed kui naised punastelt tiidelt.

 

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX