GOLFBOX

EGCC Golf Marathon by SEIKO 2016 võitjad Joel Adul ja Juhan Kolk

EGCC golfimaratoni Seiko auhindadele võitis HCP löögiämängus Juhan Kolk ning punktimängus Joel Adul. Mängiti EGCC maratonile tavapäraselt 42 rada - 18 rada Sea Course'i, 18 rada Stone Course'i ning lisaks Sea Course'il rajad 1-3 ja 16-18. Juhan Kolk mängis terve päeva väga hästi ning kindlustas võidu Stone Course teisel ringil radadel 1-5 tehtud tehtud nelja birdie'ga.

Juhan Kolk Otepää golfiklubist mängis mõlemal väljakul netotulemuseks -1 ning kuuel lisarajal raja par'i. Teise koha sai Anete Liis Adul, kes kaotas Juhanile kolme löögiga. Kolmanda koha sai golfimaratonil Janno Tammekivi, kes võitjale kaotas omakorda 5 löögiga. 

Kui HCP kuni 12,4 mängis HCP löögimängu, siis üle 12,5 HCP mängijad said mõnevõrra rahulikumalt võtta ja vajadusel palli taskusse pista, kui punkte mõnelt rajalt ei tulnud. Selle võistlusklassi võitis ülivõimsalt Joel Adul, edestades teise ja kolmanda koha saanud Annika Sutti ja Heli Laari viie punktiga. Joel mängis Stone Course'il kokku 36 punkti, Sea Course'il 38 punkti ning lisaradadel 15 punkti ehk kolm punkti paremini oma tasemest.

Päeva jooksul sai proovida ka mitmeid erivõistlusi, kus parimateks osutusid 17ndal rajal naistest lähimale lipule võistlusel Anete Liis Adul 4m61cm ja meestest Mihkel Lekk 5m27cm. Stone Course'i 9ndal rajal mõõdeti pikimat avalööki ja seal naistest oli jälle parim käesoleva aasta Eesti parim naine rajamängus, Anetel Liis Adul, ja meestest Rene Kuusing. Loosiauhindadena oli ka pakkuda nii Vihula Mõisa kinkekaarti kui Seiko käekella. Kinkekaarti võitis Rasmus Heinla ja käekella Alo Ehasoo!

Võitja Juhan Kolk tänas võidukõnes ilma, sest sai mitu korda päeva jooksul riideid vahetada ja väljakut, mis oli heas korras ning mängitav. Joel Adul tänas omakorda oma mängukaaslasi, et nad ei seganud tema mängu ja loomulikult märkijat! Esimesed alustasid mängimist hommikul kell 8 ning lõpetasid mängu kell 18:47, seda vaatamata vahepealsele mängu katkestusele udu tõttu, kui mängijaid said klubihoone restoranis maratoniks jõudu varuda ligemale 40 minutit.

EGCC Golf Marathon by SEIKO tulemused

 

 

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX