GOLFBOX

14. juuni soojal ja päikesepaistelisel õhtupoolikul sai peetud Võrguvara, Fortinet & Sõbrad võistlussarja teine etapp. Võisteldi Stone Course'il ning mänguvormiks oli seekord Texas Scramble - mõlemad võistlejad mängisid parimat palli. Parima tulemusega lõpetas võistluse tiim Tarvised - isa Veiko ja tema 10ne aastane poeg Sten-Erik.

Kokku oli võistlustules 21 kaheliikmelist tiimi ja mängu HCP arvutati põhimõttel 50% tiimiliikmete händikäppide summast. Seega olid võistluse netotulemused suurepärased - vahemikus -7 kuni -28.

Nii teise kui kolmanda koha netotulemus oli -25, mängu HCP 32 jättis kolmandaks Tiit Atso ja Martin Kriisa võistkonna. Teise koha saavutasid Kaja ja Indrek Turmen, kelle mängu HCP oli 29 ning võitjate, Veiko ja Sten-Erik Tarvise mängu HCP oli 36 ja tulemus -28.

Stone Course'i 8. rajal toimus erivõistlus hole-in-one auhinnale, milleks ka seekord oli Fortineti uue generatsiooni äriklassi tulemüür väikekontorile FortiGate 30D. Tulemüür eile siiski õnnelikku omanikku ei leidnud ja jääb ootama järgmist võistlust.

Võrguvara, Fortinet & Sõbrad kolmas etapp peetakse 19. juulil algusega kl 10:00 Sea Course'il ning mänguvormiks on Fourball.

Vaata tulemusi

Vaata fotosid Võrguvara Facebooki lehelt

Vanemad uudised ...

GOLFBOX