GOLFBOX

Mängisime neljapäeval ja reedel Linna Golfiga ajaloolise esimese sõbraliku rajamängu võistluse. Peale esimest päeva oli EGCC võistkond taga 2,5 - 4,5, kuid teisel päeval võtsid kümnest paarist kuus võidu EGCC liikmed ja viigistasid seisu 8,5 - 8,5!

Play off peeti 10ndal rajal, kus LInna Golfi kapten Antti Luukkanen ja võistluse kapten Hanno Kross lõid mõlemad päris halbu lööke. Peale bogey'sid esimesel play off rajal lõi Luukkanen päris hea palli, aga natuke lühikeseks. Kross lõi vasakule bunkri ette ja tegi halva chipi, Luukkanen omakorda ülihalva löögi ja oli küll griinil, aga kaugemal lipust, kui ennem. Tundus, et siin minnakse jälle bogey'dega minema, kuid Linna Golfi kapten pani oma paremuse maksma ja puttas 8m pealt otse auku ja võttis esimese Linna Golf ja EGCC vahelise sõpruskohtumise võidu! 

EGCC võistkonnas mängisid kahe päeva jooksul: 

Erki Berends
Roland Jung
Leho Aros
Peep Pira
Erkki Sarapuu
Taavi Truusa
Rain Lokotar
Marko Kippa
Arvo Hiller
Maido Pajo
Anti Pukk
Ando Okk
Sven Mansberg
Toomas Kull
Annika Sutt
Apawan Chinglek
Valentina Kulak
Sven Simson
Jüri Kalda

Täname kõiki EGCC liikmeid, kes said võistlusest osa ja kutsume kõiki kindlasti Soome Linna Golfiga uut match play'd pidama, tõenäoliselt juba sel aastal. Täpsema aja lepime kokku maikuu jooksul.

Pilte ja ametlike tulemusi (pildilt) saab näha EGCC Facebooki lehel

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX