GOLFBOX

 

Head uudised! Avasime Stone Course'i suvegreene'idega reedel, 1. aprillil! Tiiaegade broneerimiseks palun kasutage oma klubi Golfboxi või helistage tel 6 025 290. Avatud on ka klubihoone ja saunad, 8. aprillist on avatud ka klubi restoran!

Tiiaegu on ju vähe, ilmad on ilusad ja mängijaid palju. Lisage ennast julgelt juurde, kui näete, et keegi on broneerinud üksinda-kahekesi või kolmekesi. Kui te ei tunne mängijat, siis peale mängu olete juba tuttavad ja kõik on saanud oma lemmikharrastusega ka veel tegeleda!

Jälgige ka ilmateadet, mõnel ööl võib olal veel öökülma ning võib juhtuda, et enne kella 11't hommikul mängijaid väljakule peale ei lasta. Kui öökülma ei paista ja väljak on Golfboxis kuni kella kümneni suletud, siis tulge varem kohale ja saate tõenäoliselt minna peale varem.

Lähemate päevade ilm Jõelähtmes

Kel 2016.a. mänguõigus veel puudub, see saab nautida golfimängu tasudes green fee.

Green fee on 35€ 9 raja mängimisel ning 59€ 18 raja mängimisel. Klubiliikme külalisele kehtib temaga koos mängides green fee'le 50% hinnasoodustus. Kes soovib mängida rohkem kui paar korda, sel on mõistlik soetada mänguõigus - kandidaatliikmetele on Stone Course'il aasta lõpuni mänguõigus 490€ ning koos Sea Course'iga 1230€. 

Küsimuste puhul helistage 6 025 290. Caddiemaster on avatud aprillis kella 9st kuni kella 18ni.

Ilusat uut golfihooaega kõikidele - näeme Jõelähtmes!

Vanemad uudised ...

GOLFBOX