GOLFBOX

Kuigi jaanuaris-veebruaris olime väga lähedal väljaku avamisele, siis paljude mittegolfarite õnneks tuli ikka lõpuks ilus lumine talv tagasi. Jõelähtmel on alati rohkem lund kui Tallinna kesklinnas ehk järgmisel paaril nädalal väljakut tõenäoliselt ei avata. 

EGCC 10 aasta ajaloo jooksul oleme tavaliselt avanud Stone Course'i aprilli esimesel nädalal, kõige hilisem avamispäev on olnud 11. aprill Stone Course'il ja 1. mai Sea Course'il. Viimased kaks aastat on olnud erakordsed, oleme mänginud golfi kõikidel kuudel ning ka Sea Course'igi avamiseme eelmisel aastal juba 1. aprillil. Tavapäraselt on Sea Course'i avamise algusaeg pigem aprilli kolmdna nädalavahetuse lõpp või neljas nädal.

Kuna Stone Course on ehitatud praktiliselt paekivi peale, siis seal kuivab kevadel väljak väga kiiresti. Vajab mõne päeva plusskraade ja paar päeva vihma ning väljak ongi puhas. Kui lund väga peale ei tule, siis usume, et märtsi lõpus saame Stone Course'i avada. Klubihoone avaneb koos restoraniga kohe aprilli alguses.

Seniks soovitame kõikidel veel viimast lihvi anda sisegolfikeskustes kas iseseisvalt või miks mitte treenerite käe all. Kui natuke eesmärgipärast tööd teha, siis kukub sel aastal HCP ju meil kõigil kõvasti allapoole ja naiudime golfi veelgi rohkem? Edu harjutamiseks ja näeme õige pea Jõelähtmes!

Vanemad uudised ...

GOLFBOX