GOLFBOX

Kuigi ilm on veel natuke talvine, on paljud meist mõtetega juba suves ning plaanitakse ka ettevõtete suvepäevi ja kliendiüritusi. EGCC on aastaid korraldanud korporatiivvõistlusi ja golfi demopäevi erineva suurusega ettevõtetele ja sõpruskondadele ning järgnevalt mõned ideed toredateks suvisteks üritusteks.

Ettevõtte golfiturniir

Kui teie firmas on mõned golfihuvilised ning klientide-partnerite hulgas samuti, siis võistlus on parim võimalus veeta üks päev kontorist eemal värskes õhus. Mängu käigus õpitakse kliente ja kolleege hoopis paremini tundma ning tööalased küsimused saavad tihti kiireminingi lahendatud. Võistluskogemuse puudumine ei ole kindlasti takistuseks – 9 golfirada on jõukohased ka päris algajale golfisõbrale. Samuti ei ole osalejate number esmatähtis, ka 10 mängijat võivad omavahel mõõtu võtta. Vastavalt mängijate kogemusele saab võistluse korraldada Sea või Stone Course’il, 9- või 18-rajalisena ning alustada mängu ühel ajal või järjestikuste startidega. Enne rajale minekut ja peale mängu saab Fahle Golfirestoranis keha kinnitada ja soovi korral ka mängu ajal lisaks juua ja snäkke. Põnevust annavad juurde kindlasti erivõistlused ja päeva võib kokku võtta lõõgastava sauna ja auhinnatseremooniaga.

Võistluse korraldamine sisaldab kokkuleppel:
Väljaku ettevalmistamist võistluseks, so tiitähiste, green’ilippude jms materjali paigaldamine väljakule, green’ide niitmine vahetult enne võistlust, lipupositsioonide tegemine jne
võistluse sekretariaati, so stardilistide koostamine, tulemuskaartide trükkimine, tulemuste arvutamine, võistluse dokumentatsioon jms
Kärude ja harjutuspallide kasutamist
Klubihoone teenuste kasutamist (saunad, riietusruumid, restoran jms)
Reklaamide (bännerid, lipud, esitlused-presentatsioonid jms reklaammaterjali) eksponeerimist EGCC väljakul, klubihoonel, harjutusaladel, võistlusega seotud dokumentatsioonil jne
Starteri ja kohtuniku teenust

Golfi demopäev

Soovitame golfi demopäeva kõigile, kel varasemaid kokkupuuteid golfiga pole. Meie pro-d viivad läbi paaritunnise golfi algõpetuse, mille käigus saate ülevaate golfi põhitõdedest ning seejärel ka kõik peamised löögid järele proovida.

Golfidemo sisaldab:
Golfi ajaloo, reeglite ja etiketi tutvustamist
Harjutamist professionaalsete golfitreenerite  juhendamisel
Varustuse ja harjutuspallide kasutamist
Sauna ja riietusruumide kasutamist
Puttamisvõistlust
EGCC auhinnameeneid

Seminaripakett

Meie kena merevaatega koosolekuruum sobib seminari läbiviimiseks kuni 20 inimesele. Poolepäevase seminari saab mugavalt liita golfivõistluse või –demoga ja lisades veel lõuna- või õhtusöögi, saab kokku toreda töise ja sportliku päeva.

Ürituste korraldamine on võimalik terve golfihooaja vältel – aprillist vähemalt oktoobri lõpuni. Hetkel on vabu kuupäevi veel valida.

Teatrietendus

2016 aasta juulikuus toimub meil 10 vabaõhuetendust "Kopskala", kus mängivad Katariina Lauk (Unt), Raivo Rüütel, Veikko Täär ja Lauri Pedaja. Täpsen info etenduse kohta tuleb koduhele veebruari kuu jooksul. 

Kõigi soovide ja küsimustega pöörduge julgelt EGCC müügijuhi Katrin Järve poole:

Tel +372 506 8627
e-mail See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Vanemad uudised ...

GOLFBOX