GOLFBOX

Meil on juba saanud traditsiooniks, et kõikide mängijate vahel, kes novembris ja detsembris tasuvad oma järgmise aasta maksud, nende vahel loosime välja sümpaatseid ja väärikaid auhindu. Lisaks mitmele auhinnale (näiteks 55" üle tuhande Euro väärtuses televiisor) teeme sel aastal veel toredama üllatuse - maksame ühele mängijale 100% tagasi tema 2016 juba makstud hooajatasu!

On see siis klubiliikmete puhul 1025€, kandidaatliikmete puhul 1230€ Sea ja Stone Course mänguõiguse või 490€ Stone Course liikmelisuse puhul.

Aasta lõpuks laekub tavaliselt umbes sada erinevat mänguõigust ehk üle tuhande Eurose võidu võimalus on elus tõenäoliselt kõige suurem!

Kes soovib mänguõigust ettevõtte nimele, võib alloleval kontaktil julgelt ühendust võtta. Miks mitte maksta detsembris ja jaanuaris hea õnne korral terve järgmine aasta mängida golfi tasuta (ja samas loomulikult sellega aidata ka koduklubi talveperioodil rahavooliselt)!

MTÜ Estonian Golf & Country Club'i arvelduskonto on EE652200221021614555. Selgitusse palume märkida "Liikmemaks 2016" ning mainida inimese nime, kui tasute kellegi teise eest.

Meie Stone Course on jätkuvalt avatud, Caddiemaster igapäevaselt kohal mängijaid vastu võtmas kella 10-16ni. Tulge nautima detsembrigolfi koos sõprade ja perega. Kui kenasti riidesse panna, on ilmad golfiväljakul väga ilusad, külm ei ole ja ümberringi näeb rõõmsaid golfimängijaid!


Tervitades,

Hanno Kross
EGCC juhataja
mob:+372 511 1192
email: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Vanemad uudised ...

GOLFBOX