GOLFBOX

 

Laupäeval, 24. oktoobril toimus EGCC hooaja viimane võistlus - traditsionaalne Cross Country, kus kolmeliikmelistes meeskondades mängiti 15 ebatavalist rada, mis ulatusid kohati ka tulevasele Annika väljakule. Öökülmade kartuses nihkus võistluse algus mitu korda edasi, kuniks leiti sobiv aeg alustamiseks ning esimesed võistlejad said päikesetõusu ka nautida. Palli lennu jälgimise tegi see muidugi keerulisemaks, aga suurepärane sügispäev kaalus selle väikese ebamugavuse kindlasti üle.

Võistluse parim tiim oli viimastena startinud „Tiigrid“, kuhu kuulusid Kristo Tullus, Joonas Juan Turba ja Eero Soosaar. Võitjate tulemus oli 56 lööki ehk 8 alla par’i. Lisaks kätte antud karikatele ootab võitjameeskonda EGCC klubihoones lisaauhind võistluse nimisponsor LIVEN kinnisvaralt - mööblikomplekt NORR 11 disaineritelt. Tiim „Tiigrid“ tegid ühtlasi ka parima tulemuse lähim lipule kahe löögiga erivõistlusel. Lähim lipule erivõistluse parim oli Lauri Kiviloo tulemusega 1,36 m.

Auhinnalise teise koha saavutas meeskond koosseisus Paavo Põld, Stewart Ferns ja Peter Roose. Teise koha tulemus oli 57 lööki (-7). Kolmandat kohta tulemusega 58 (-6) jäid jagama kaks meeskonda: Janar Toomesso, Andreas Hunt, Andres Villomann ning Sander Vallaots, Peep Tammemäe ja Leho Laos.

Kõik Cross Country tulemused leiad siit

Vanemad uudised ...

GOLFBOX