GOLFBOX

Kaunil kaduneljapäeval vallutasid EGCC Sea Course seeniorid. Peeti sõpruskohtumine, kus parima selgitamiseks läks arvesse 3 parima meesseeniori ja 1 parima naisseeniori tulemused. Sõpruskohtumise parim oli koduväljakul mänginud EGCC klubi. Palju õnne!

 

Esikoha ja rändkarika EGCC-le tõid Ain Tromp (34p), Rein Leipalu (34p), Toomas Kull (33p) ja Sirje Aaviksoo (34p). Kokku 135 punkti. Teise koha sai Niitvälja Golfiklubi koosseisus Ülo Vahimets (32p), Karl Lell (29p), Aivar Kaas (29p) ja Liis Veltmann (29p). Kokku meeskonna peale 119 punkti.

 

Kui aktiivne seenioride sektsioon korraldab võistlust, siis tehakse seda 100%. Lisaks võistkondlikule sõpruskohtumisele auhinnati ka individuaalselt meeste ja naiste arvestuses parimad.

 

I koht Heda lahe (WBG) 37p

I koht Ain Tromp (EGCC) 34p

 

II koht Sirje Aaviksoo (EGCC) 34p

II koht Rein Leipalu (EGCC)

 

III koht Margarita Ross (EGCC) 33p

III koht Toomas Kull (EGCC) 33p

 

Välja olid loomulikult pandud ka erivõistlused. 8. rajal said lähimale lipule auhinnad Kaarina Kortelainen (WBG) 3.95cm ja Kurt Lönnqvist (EGCC) 6.52cm. 13. rajal tegid pikimad avalöögid Alla Holopainen (EGCC) ja Karl Lell (NGK).

Sõpruskohtumise võitnud klubi saab au korraldada turniiri järgneval aastal. Juhul kui sama klubi võidab kahel järjestikusel aastal, siis läheb korraldusõigus II koha saavutanud klubile.

Vanemad uudised ...

GOLFBOX