GOLFBOX

EGCC meister 2015.a. meeste klassis - Joonas Juan Turba!

Reedel ja laupäeval peetud EGCC meistrivõistlused võitsid absoluutarvestuses meestest 14 aastane Joonas Juan Turba ning naistest Joonase ema, Apawan Chinglek. Teistes võistlusklassides viisid võidud koju Riina Vettus, Tiit Kuuli, Toomas Kull, Margarita Ross, Ralf Henry Põldoja, Anne Kadak ja Tiit Sermann.

Tagatiidelt mängiti mõlemal päeval ligemale 100m lühemat väljakut - esimesel päeval mängiti eestpoolt 2st ja 13ndat rada ning viimasel päeval 15ndat rada. Meistrivõistluste viimaseks päevaks tegi 15es rada olukorra veelgi põnevamaks, kus peale 13ndat rada oli veel võistlusi juhtimas Janar Toomesso. 15ndal tegi Joonas eagle’i ja Janar birdie. 18nda raja tiiboksi tuldi veel kahe päeva kokkuvõttes võrdse tulemusega, kuid 14 aastane Joonas Juan Turba, kes eelmise aasta meistrivõistlustel saavutas 10nda koha, suutis närvi külma hoida ja mängis pika pika par5 raja par’i. Janar Toomesso omakorda vääratas ja lõpetas bogey’ga ning sellega krooniti klubimeistriks esmakordselt Joonas Juan Turba (154 lööki) ühelöögilise paremusega Janar Toomesso (155 lööki) ees. Joonas mängis viimased 9 rada 34 lööki, Toomesso 38 ehk kindlasti klubimeistrivõistluste varasem klubi meister Toomesso ei kaotanud, vaid võistlused võitis erakordselt tugeva mänguga Eesti golfi tulevikulootus - Joonas Juan Turba!

Pronksmedal riputati kaela Cristofer Hermanile (158 lööki).

Päeva parimat tulemust näitas võistlusel väljaspool arvestust mänginud Eesti parim golfimängija Mark Suursalu, kes viimasel päeval mängis 70 lööki ja kahe päeva kokkuvõttes 146 lööki.

Klubihoone ees on on klubimeistritele broneeritud kaks parkimiskohta, mida Joonas ja Apawan nüüd järgmise aasta jooksul omavahel hakkavad jagama. Joonasel puuduvad veel autojuhiload, aga julgelt võib parkida klubimeistri koha peale ka mõne muu sõiduvahendi, millega liiklemine üle 14 aastastele juhtimisõigust lubavat dokumenti ei eelda.

Naistest oli Apawan Chingleki võidutulemus 167, millega edestas hõbemedali teeninud Anneli Eskenit 8 löögiga. Pronksmedal kuulus 185 löögiga Ave Epnerile.
Teistes võistlusklassides tulid klubi meistriteks Mid-amatöörides Tiit Kuuli (167 lööki) ja Riina Vettus (181 lööki), seeniorites Toomas Kull (150 lööki) ja Margarita Ross (182 lööki), U15 klassi võitis Ralf Henri Põldoja (161 lööki).

Meistrivõistluste raames mängiti ka punktimängu, kus võitjateks tulid meestest Tiit Sermann (78 punkti) ja Anne Kadak (95 punkti).

Finaalpäeval jäädvustas fotosid ka Joosep Martinson, kelle suurepärast tööd saab nautida EGCC Facebooki lehel.

FOTOD

TULEMUSED

Vanemad uudised ...

GOLFBOX