GOLFBOX

24. juulil peeti esmakordselt Estonian Golf and Country Club’i ajaloos sõpruskohtumine juunioride ja seenioride vahel. Reedese võistlusega sai ots lahti tehtud ning klubi siiralt loodab, et sõbralik mõõduvõtt golfirajal saab iga-aastaseks traditsiooniks, mis aitab noorte ja vanemate liikmete omavahelist suhtlust hoida.

Mänguvormiks oli meeskondlik Irish Greensome, kus võistlejad sooritasid vabas järjekorras avalöögi ja järgmise löögi tegid partnerid oma võistkonnakaaslase palliga. Seejärel valis võistkond jätkamiseks ühe palli ja mängis sellega kordamööda lüües senikaua, kuni pall oli augus. Lõpptulemuse arvestamine toimus HCP-löögimängu tulemuse põhjal. Võistlus toimus Stone Course’il ning mängiti 9 rada.

Seenioridel tuleb enne järgmist aastat kõvasti harjutada, sest esimesel sõpruskohtumisel napsasid EGCC tulevikulootused kõik kolm esikohta:

III koht Sten Erik Soo, Joonas Juan Turba (-3,5)

II koht Markus Rene Epner, Mark Merilai (-5)

I koht Lill Kangust, Ralf Henri Põldoja (-6)

Kõik tulemused: http://egcc.ee/et/voistlused/golfbox-kalender#/competition/439464/leaderboard/511738

Erivõistluste tulemused:

Lähim lipule: Ralf Henri Põldoja 6.31cm (poisid-mehed arvestuses)

Pikim avalöök: Anne Piirsalu (tüdrukud-naised arvestuses) ja Sten Erik Soo (poisid-mehed)

Lähim liinile: Anete Liis Adul 0.49cm ja Mark Merilai 6.93cm

EGCC klubi tänab kõiki võistlusel osalejaid ja julgustame teisigi klubiliikmeid oma tavapäraste mängupartnerite asemel veel mitte tuttavate golfimängijatega sõbralike mänguringe ja võistlusi pidama.

Vanemad uudised ...

GOLFBOX