GOLFBOX

Golf ei ole juba ammu kallis spordiala võrreldes teiste harrastustega. Pigem on golfikulu võrreldav kesklinna spordiklubi kuluga. Pakume kõikidele golfisõpradele võimalust soetada mänguõigus kuni järgmise aasta lõpuni meie 9 rajalisele Stone Course'ile vaid 490 Euroga. Me oleme mänginud EGCC's golfi 38 kuud järjest! Kui arvutada kulu alates augustist järgmise aasta lõpuni, siis tuleb kuu mänguõiguse hinnaks 28,82 Eurot!

Pakkumist võivad kasutada kõik, kes on läbinud green cardi kursuse olenemata, kas tunnistus selle kohta saadi eelmisel nädalal või eelmisel sajandil.

Mänguõigus sisaldab piiramatut mängimist Stone Course'il. Kes soovib lisaks hakata ka oma mängutaset numbriliselt jälgima, ehk aktiivset händikäpi, see saab 2015.aastaks lisaks ka võimaluse astuda EGCC kandidaatliikmeks hinnaga 50€ kuni selle hooaja lõpuni. Ilmad on ilusad, tasub osta mänguõigus juba täna, siis ei ole enam ühtegi põhjust, miks mitte iganädalaselt sammud golfiväljakule mitte seada!

Ja loomulikult võib mänguõigust kinkida ka oma lähedastele pereliikmetele, sõpradele ja miks mitte isegi äripartneritele! Pole midagi paremat kui aktiivselt koos veedetud aeg ilusas looduses ja väga heas seltskonnas.

Pakkumisest osa saamiseks võtke ühendust EGCC Caddiemasteriga tel 6025 290 või saatke kiri aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tulge lihtsalt kohale - saate kohe mängima!

Vanemad uudised ...

GOLFBOX