GOLFBOX

EGCC 50+ Tuuri viies osavõistlus peeti ühisstardina Stone Course’l. Võistlusest võttis osa 47 seeniorit, kes tohtisid rajal kasutada vaid kolme golfikeppi, millest üks oli putter. Punktimängu parimad naiste arvestuses olid: I koht Marina Kruger tulemusega 40 punkti; II koht Edith Alliksoo 39 punkti ja III koht Monica Pihlak 38 punktiga.

Meestest võideti samuti igati tubli 40-punktilise tulemusega, mille autoriks oli Vallo Välb. Teisele kohale platseerus Avo Lillemäe 36 punktiga ning kolmandaks Toomas Kull skooriga 34 punkti.

Erivõistluse lähim lipule 3. rajal parimad olid Edith Alliksoo (8.63cm) ja Avo Lillemäe (4.47cm). Kuuenda raja pikimate avalöökide autoriteks olid Tiina Mõis ja Toomas Kull.

Hooaja lõpuni on veel neli osavõistlust, millest järgmine, kuues etapp, toimub 27. juulil Sea Course’l. VI etapil mängitakse Ryder CUP scramble / HCP löögimängu. Enne mänguringi algust otsustavad partnerid, kelle avalöögid on paaritutel tiidel ja kelle avalöögid paaris tiidel. Igal rajal sooritatakse lööke kordamööda hetkeni, kuni pall jõuab auku. Meeskonna moodustamise aluseks on madalam ja kõrgem HCP (võistkonnad moodustuvad loosi teel mees- ja naismängijatest – abielu- ja kooselupaarid koos ei võistle). Naised mängivad punastelt ja mehed kollastelt tiidelt.

EGCC 50+ Tuuri edetabel peale V osavõistlust:

Mehed:
1. Väino Valts (70p)
2. Avo Lillemäe (52,5p)
3. Andres Mauer (51,5p)
4. Vallo Välb (50p)
5. Heinu Klaas (46p)
Naised:
1. Monica Pihlak (89p)
2. Marina Kruger (88,5p)
3. Edith Alliksoo (88p)
4. Christina Godwin (82p)
5. Linda Kahro (63p)

Vanemad uudised ...

GOLFBOX