GOLFBOX

 

Kaheksandal juunil peetud EGCC 50+ võistlussarja III etapil, kus parimad selgitati HCP löögimängus, võidutsesid Andres Mauer ja Christina Goodwin. Nii meeste kui naiste klassis oli võitja tulemuseks 68 lööki (-4). Teise koha saavutas meeste arvestuses Väino Valts 70 (-2) ning kolmandaks tuli Vallo Välb 72 (E). Naiste arvestuses jäi ühe löögiga liidrile alla Linda Kahro 69 (-3) ning auhinnalise kolmanda koha võttis Edith Alliksoo tulemusega üks alla pari ehk 71 lööki.


Eraldi autasustati parimat scratch tulemus mõlemas võistlusklassis, kus Andres Maueri 81 ja Kersti Klaasi 91 lööki olid eilse võistluspäeva parimad.

Võistluse tulemustega saab tutvuda siin:

Erivõistluste tulemused:

Lähim lipule: 

5. rada - Enn Sapp 1,36cm ja Anne Petter 7,87cm
17. rada - Vallo Välb 14,68 ja Christina Godwin 4,12 

Pikim avalöök:
2. rada - Jüri Tiitus ja Christina Godwin
11. rada - Väino Valts ja Monica Pihlak

Järgmine EGCC 50+ etapp toimub 18. juunil Sea Course’l. Mänguvormiks on PAR 3/HCP löögimäng. Kõik 18 rada on PAR 3’d. Rajad 5, 8, 10 ja 17 on harjumuspärased PAR 3d (naised punased ja mehed kollased tiid). Ülejäänud radadel toimub avalöök spetsiaalselt märgistatud asukohtadelt. Tulemus arvestatakse vastavalt raja slope’ile. IV etapp ei lähe HCP arvestusse.

Peale esimest kolme etappi juhivad edetabelit meeste arvestuses Robert Goodwin ja Väino Valts, kellel on võrdselt 39 punkti, neile järgneb Andres Maurer 38,5 punktiga. Naiste edetabeli parimad peale esimesi võistlusi on Christina Goodwin 67p, talle järgneb Monica Pihlak 49p ning kolmandal kohal on Marina Kruger 42,5 punktiga. Tuletame meelde, et EGCC 50+ toimub läbi hooaja ning sarjast läheb arvesse viie parima etapi tulemused.

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX