GOLFBOX

 

Meil on hea meel teatada, et juba järgmisel nädalal toimuvad kahe põneva võistlussarja -  Võrguvara, Fortinet & sõbrad ning K-rauta Kolmapäev - järgmised osavõistlused. 

1. juunil EGCC Stone Course’il peetav Võrguvara, Fortinet & sõbrad II etapp on avatud kõigile golfihuvilistele, kes omavad kehtivat EGL HCP-d. Tegemist on meeskondliku formaadiga, kus võistkonna võivad moodustada nii pereliikmed, sõbrad, sugulased kui mingis muus suhtes golfarid. Võistlus toimub ühes klassis kaheliikmeliste võistkondade vahel ja seekord on mänguformaadiks Texas Scramble. Võistlusjuhendiga saab tutvuda siin.

K-rauta HCP-löögimängu järgmine etapp toimub sel kolmapäeval, 3. juunil. Algselt aprillis toimuma pidanud I etapp mängitakse Stone Course’il ühisstardina. Liitudes võistlussaarjaga algavast etapist, on veel võimalik pääseda sarja üldarvestusse ja võita palju väärtuslikke auhindu! Osa võivad võtta kõik, kes omavad koduklubi ja kelle HCP on enne etappi vahemikus 11,5-36. Üldvõidu saavutanud mängija viib koju hinnalise CELLO Gourmet 411 gaasigrilli. Tutvu juhendiga siin.

Registreerimine võistlustele toimub läbi Golfboxi süsteemi.

NB! K-rauta kolmapäev ja Võrguvara, Fortinet & sõbrad ei ole korporatiivvõistlused, vaid võistlussarjad, mis on mõeldud kõikidele huvilistele!

Vanemad uudised ...

GOLFBOX