GOLFBOX

 

 

 

Kutsume kõiki EGCC ja EGCC Golf Academy klubi liikmeid võistlema klubi rajamängus EGCC Match Play 2015!

Rajamäng on väga põnev ja huvitav vaheldus juba palju mängitud punkti- ning löögimängule. Selle formaadiga on kõrgema tasemega mängijatele hulganisti lihtsam võita madalama hcp-ga mängijat kui puhtas löögimängus. Kõik võistlusringid mängitakse Sea Course’il.

Juba järgmisel nädalal algavad esimesed mänguringid ning registreerida saab laupäevani.
Mehed saavad end kirja panna siin ja naised siin.

 

Löögimängu rajamäng toimub nii naiste kui meeste arvestuses.

 

Hetkel oleme pikendanud registreerimise tähtaja lõppu selle laupäevani (16.05) - peale registreerimise lõppu loositakse mängupaarid ning iga matši on aega mängida kaks nädalat. Mänguaeg tuleb võistlejatel omavahel ise kokku leppida.

Sellel aastal tuleb kindlasti tähelepanu  pöörata ka uutele võistlustingimustele: 
Võistlejad jagatakse kolme gruppi vastavalt HCP’dele. Kõrgema HCP’ga võistlejad (50% osalejatest) mängivad esimese ringi. Vastavalt HCP’le liitub teise mänguringiga 25% esimeses ringis vabastuse saanud mängijatest ning kolmanda mänguringiga liituvad ülejäänud 25 % madalaima HCPga mängijad. Matši võitja peab olema teavitatud caddiemasterile hiljemalt mänguringi viimaseks päevaks kell 21:00. Kui mänguringi ei suudeta õigeagselt mängida, annab klubi mängijatele ette kõige hilisema mänguaja. Kui mängijad ei ole ette antud hilisemaks mänguajaks ringi mänginud või loosimist ei ole toimunud, siis mõlemad mängijad diskvalitseeritakse. Kui etteantud mänguajale ilmub üks mängija, saab tema automaatselt järgmisse mänguringi (haigus, töö või perekondlikud sündmused ei ole vabanduseks - eranditult). Viigi korral mängitakse sudden-death play-off järgnevatel Sea Course radadel: 1, 2, 17 ja seejärel 18.

 

Eelmise aasta võitjaks tulid meestest Eero Sikka ning naistest Anu Hanson.

Täpse võistlusjuhendiga saab tutvuda siin.

 

Match Play meistreid autasustatakse EGCC Klubi Meistrivõistluste raames. Auhinna saavad kolm parimat mängijat mõlemas grupis. Match Play mees- ja naisvõitja saavad auhinnaks nimelise riidekapi EGCC-s. Kapid kuuluvad mängijatele kuni järgmise rajamängu meistri väljakuulutamiseni. Lisaks anname eriauhinna mängijale, kes võidab matši, kus on kõige suurem HCP-de vahe.

Kohtumiseni rajal! 

 

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX