GOLFBOX

 

Järgmisel laupäeval on kõikidel amatööridel võimalik omavahel mõõtu võtta Long Drivers European Tour võistlusel. Eraldi klassid on naistele, juunioritele, seenioritele, amatööridele ja proffidele, kes osalevad "open" klassis.

Pange enda nimi kirja saates See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. kiri ja saate osa erakordsest sündmusest, millega EGCC tähistab muuhulgas ka oma 10ndat sünnipäeva hooaega. Laupäeval algavad finaalid kella kahe paiku ning profid lõpetavad kell 21. Päev läbi mängib DJ ja after-party toimub Olympic Casinos.

Kui võistlejaid on palju, siis tehakse päev ennem, 1. mail ka kvalifikatsioonivõistlused, finaalid algavad 2. mai kella kahe aegu päeval noorte, naiste ja seenioritega. Seeniorid on muide sellel võistlusel +50 vanuseklassis. Võistluspäeva lõpetavad proffide omavaheline mõõduvõtt õhtul kella 21 ajal.

Võistluste osavõtutasud tuleb enne võistlust maksta Long Drivers European Tourile (LDET) või saab tasuda ka kohapeal. Kui inimene on registreerunud ja annuleerib osalemise hiljem, kui 5 päeva enne võistlust, siis LDET osavõtutasu ei tagasta.

Osavõtutasud:
Amatöörid 20€
Naised 20€
Juuniorid 0€
Seeniorid 20€
Open kategooria 180€

Seeniorid ja juuniroid võivad registreerida ka ennast üldisesse amatööride kategooriasse

Long Drivers European Tour kodulehekülg

Vanemad uudised ...

GOLFBOX