GOLFBOX

 

 

Kuigi ilmad on sel aastal lubanud golfi mängida juba veebruari lõpust, avati Eesti golfihooaeg ametlikult pühapäeval EGCC Links Masters by Delux võistlusega.

Pühapäeval toimunud võistlus oli ülimenukas, kus kohad said väga varakult broneeritud ning ootejärjekorda jäi veel ligi 10 soovijat. Üheksa rajalise võistluse asemel oli teistkordselt mängiti võistlusel 18 rada ning samuti oli teistkordselt kasutusel topelt ühisstardi formaat.

Hoolimata väga tuulisest ilmast, kus mängijaid saatis ka mõningane vihm, lõpetasid kõik võistlejad oma mänguringid. Võistlust peeti kokku kolmes erinevas grupis, kus võitjateks tulid:

Meeste löögimängus tagatiidelt tegi parima tulemuse Martti Martin saades päeva lõpuks kirja 82 lööki. HCP löögimängu grupile 9,5-18,4 võitis Eero Soosaar tulemusega -3 ning punktimängu HCP klassile 18,5-36 Meelis Rajasalu 39 punktiga. Naistest tuli võitjaks 84 löögiga Anneli Esken 

Lisaks põhivõistlusele võisteldi ka lähimale lipule ning pikima avalöögi tiitli eest. Ekstreemsetes ilmastikuoludes tegi pikima avalöögi Stone Course'i viiendal rajal naistest Anete Liis Adul - 184m ning meestest Siim Sildmäe - 233m. Kolmandal rajal lõi lähimale lipust Priit Sepp, kelle pall maandus 1.95m lipust.

Kõikide EGCC Links Masters by Delux võistlustulemustega saad tutvuda golfbox kalendris.

Autasustamistseremoonia pilte saab vaadata siin. 

Võistluse auhinnalaua kattis Delux. Deluxi tooted pakuvad optimaalset magamiskeskkonda ammutamaks energiat päevasteks toiminguteks.

Ettevõtte Delux vedamisega on ametis perekond Sjöholm: ideedest kannustatud isa Göran ning tema tütred Heidi, Jenny ja Siv. Selle soome juurtega firma tooted sünnivad Viljandis, Eesti linnas, kus 300 töötajat valmistavad hoole ja armastusega tekke, patju, madratseid ja voodeid, kasutades seejuures moodsat tehnoloogiat ja parimaid materjale. See perefirma on tulvil hoolimist ja ühtekuuluvustunnet ning nendele väärtustele on rajatud ka Deluxi bränd. 

1997. aastal asutatud Deluxi edulugu ongi tegelikult ühe perekonna ja nende unistuste täitumise lugu. Göran armastab ikka öelda: “Delux on meie lugu.” Tema soov on, et igast Deluxi tootest kiirgaks Sjöholmi perekonna soojust.

Delux hoolib sellest, millist elu te elate öösel, sest nii olete järgmiseks päevaks palju paremini valmistunud.

Tuletame ka meelde hea uudise, et Delux soovib lisaks ära anda veel ühe 500 eurose kinkekaardi ning viis 50 eurost kinkekaarti. Auhinna võitmine on lihtne: tuleb vastata mõnele küsimusele ning loota fortuuna naeratusele. Küsimused on lihtsad ning võtavad Teie ajast vaid ühe minutit. Küsitluses võivad osaleda kõik, kes soovivad Deluxi aidata või võita kinkekaart.

Küsitlusesele saad vastata siin.

Võitjad loositakse välja 1. mail. Võitjate nimed avalikustame EGCC lehel ning võitjaid teavitame ka e-kirja vahendusel.

Järgmine suurem klubivõistlus, milleks on sünnipäeva võistlus EGCC Anniversary Tournament by DELL | MAX 123, mis leiab aset reedel, 29. mail 2015. 

18. mail stardib ka EGCC Match Play (rajamäng), kuhu soovitame kindlasti nime kirja panna. Võrreldes löögimänguga on see kindlasti vaheldusrikkam mänguvorm.

Veel saab võistlusvormi testida mitmetel erinevatel etapivõistlustel. Aprillis algavate sarjade hulka kuuluvad K-rauta kolmapäev -  HCP löögimäng, pere-ja sõprade vaheline võistlus Võrguvara; Fortinet ja sõbrad 2015 ning ülipopulaarne sari algajatele - Rising Star 2015. 

Maikuus stardib ka menukas EGCC 50+ ning BAUSCHMIDT Singlite Liiga.

 

 

Ilusat alanud hooaega!

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX