GOLFBOX

 

Meil on hea meel teatada, et selle hooaja ametlik esimene võistlus EGCC Links Masters by Delux toimub juba vähem, kui kolme nädala pärast. Võistlus toimub traditsiooniliselt aprillikuu teisel nädalavahetusel - samaaegselt Augusta National Golf Club’is peetava The Masters’iga. 

Sarnaselt eelmise aasta võistlusele on ka sel korral on plaanis mängida 18 rada. Starditakse ühisstartidega, millest esimene start on planeeritud kell 9:00 ning teine kell 14:00.

Kogu võistluse osalejate arv on piiratud 96-le mängijale. Hoolimata sellest, et hetkeseisuga on võistlusele registreerunud mängijate arvuks juba 95, soovitame osaleda soovijatel end ikkagi võistlusele kirja panna. Juhul, kui keegi eelnevalt registreerunutest teatab mitteosalemisest, saab ootelistis esimesel kohal olev mängija automaatselt õiguse võistelda.

Sel aastal on olnud erakordselt head harjutamisvõimalused ning seeõttu võib kindlasti oodata ka väga head võistlustaset. Loomulikult on plaanis mitmed erivõistlused.

EGCC Links Masters by Delux autasustamine toimub umbes 30 min peale viimaste võistlejate lõpetamist, mis leiab kahe ühisstardi puhul aset orienteeruvalt kell 20.00.


Stardijärjestus avaldatakse hiljemalt reedel, 10. aprillil süsteemis Golfbox


Võistluse peasponsoriks on Delux, kes toodab kõrge kvaliteedi ning kaasaegse disainiga magamistoa tooteid. Ettevõte on ise heaks näiteks, kui oluline on end öösel välja puhata.

Kindlasti soovitame Teil tutvuda Delux'i poolt pakutava tootevalikuga aadressil www.delux.ee

Vanemad uudised ...

GOLFBOX