GOLFBOX

Kõigi aegade parimaks naisgolfariks peetav Annika Sörenstam projekteerib Jõelähtmel asuvas Estonian Golf & Country Clubis uue golfiväljaku.

Uus 18-rajaline golfiväljak tuleb senise 9 rajalise Stone Course`i asemele.

"Kohtusin Annikaga esmakordselt 2011. aastal ning tegime ettepaneku talle projekteerida meie teine 18 rajaline väljak. Ta tuli kohe meie mõttega kaasa, talle meeldis see, mida siiani oleme teinud ning tutvudes meie erakordselt kena looduskauni kohaga tundis ta kohe ennast väga koduselt. EGCC praegune Stone Course'i väljak ja vaated meenutasid talle paljuski aega, kui ta Rootsis oma golfari karjääri alles alustas," rääkis Estonian Golf & Country Club'i juhataja Hanno Kross.

Lisaks väljakule on kavas ehitada uus 150 toaga hotell, spaa ning tulevikus rajada ka tenniseakadeemia nign palju muid vabaaja veetmise võimalusi.

2008. aastal sportlaskarjääri lõpetanud Sörenstam on siiani projekteerinud viis golfiväljakut, kuid Jõelähtme väljak oleks esimene Euroopas. "Olen väga õnnelik, et saan oma esimese väljaku projekteerida ka Euroopas, eriti veel seetõttu, et see tuleb minu kodule nii lähedale," sõnas Sörenstam. "Selle projekti muudab väga põnevaks Estonian Golf & Country Clubi lähenemine. Tänapäeva golfirajatised peavad olema väga paindlikud ja perekonnasõbralikud ning see projekt võtab neid nõudmisi väga täpselt arvesse."

Vanemad uudised ...

GOLFBOX