GOLFBOX

Praegu on väljakud külma tõttu EGCC’s meil suletud, kui tulevad jälle soojakraadid, siis avame nii Sea kui ka Stone Course’i. Eelmisel aastal mängisime kuni 8. jaanuarini ning tegime jõulude ja aastavahetuse ajal ka kolm võistlust, loodetavasti saame ka sel aastal midagi sarnast korraldada ja veel enne aasta lõppu üheskoos golfi nautida ja häid pühi soovida.

Ka järgmise aasta alguses on võimalik teil külmade ilmade puhul nautida kodus uuest televiisorist golfi, sest kõikide mängijate vahel, kes tasuvad 2015. aaasta Sea + Stone Course’i liikmemaksu või kandidaatliikmemaksu enne käesoleva aasta lõppu, loosime 2. jaanuaril uue suure 55“ Samsungi nutiteleviisori.

Kõigi Stone Course kandidaatliikmemaksu tasunute vahel loosime välja 2015. aasta Sea Course mänguõiguse!

 Sel aastal jaanuari alguses võitis loosi meie klubiliige Raivo Tomberg (pildil), kes tänu uuele televiisorile naudib elu veelgi rohkem saades ka golfiväljaku väliselt ilusaid emotsioone spordis! Ja seda ainult sellepärast, et vajutas enne aasta lõppu nupule "kinnita ülekanne"...


Loosi läheb 3D 55" Full HD LED LCD-teler, Samsung / Smart TV, mille poehind on 1499€. Loomulikult, kel nii hästi ei vea, on võimalik samasugune televiisor endale alates 2. jaanuarist Eesti golfi suurtoetajaja Euronicsi poest endale soetada, kuid tõenäosus, et võidad, on ülisuur! Iga-aastaselt laekub meil enne aasta lõppu suurusjärk 70-90 hooajatasu ehk võiduvõimalus on erakordselt suur!

Et anda endale lisavõimalus võiduks, siis anname kõikide vahel, kes maksavad aastatasu novembris loosikasti kaks häält ning kõik, kes tasuvad detsembris, saavad loosikasti ühe hääle. Loosimised toimuvad reedel, 2. jaanuaril kl 15:00 ning saadame loosimise video kõikidele uusaasta tervitustega laiali.

Klubiliikmetel palume teha 2015.a. mänguõiguseks 975€ ülekanne meie MTÜ Estonian Golf ja Country Club’i arvelduskontole EE652200221021614555. Summa sisaldab nii mänguõigust mõlemal väljakul kui klubiliikme tasu HCP pidamisega.

Kandidaatliikmetele* on enne aasta lõppu Sea+Stone Course liikmelisuse hind 1000€ ja Stone Course liikmelisus 395€. Järgmise aasta algusest oluliselt kandidaatliikmete liikmemaksud oluliselt kallimad. Summa sisaldab nii mänguõigust kui ka klubiliikme tasu HCP pidamisega.

*EGCC kandidaatliikmeks saab tulla ilma aktsiat omamata kuni kolmeks aastaks.


Kui soovite tasuda hooaja mänguõiguse eest ettevõtte kaudu, siis võtke julgelt ühendust e-posti teel info[at]egcc.ee ning saadame teile arve.

Soovime kõikidele head loosiõnne ja täname ette, kel võimalus varajase hooajatasu maksmisega klubi arengule kaasa aidata!

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX