GOLFBOX

EGCC Anniversary Tournament algas üllatusega, kui Jõelähtmele suundujad pidid maanteel kiirust vähendama, kuna nähtavus oli läbi udu napilt 100m. Esimesed mängijad said starti alles kaks ja pool tundi hiljem, kuid tundus, et mängijatel oli olenemata viivitusest tuju hea ja nautisid ilusat reedet Jõelähtme Sea Course'il.

Võisteldi kokku kuues erinevas võistlusklassis ning rajal oli ka rohkesti erivõistlusi - 2 rajal peeti eraldi arvestust lähimale lipule kahe löögiga, kõikidel PAR3'del olid eraldi arvestused lähimale lipule ning lisaks ka 11ndal rajal pikima avalöögi arvestus. Enim erivõistluste auhindu viis koju Kevin Christopher Jegers, kes võitis kaks lähimale lipule auhinda ning ka pikima avalöögi punastelt tiidelt.

Mehed mängisid tagatiidelt löögimängu ning tulemusega 76 võttis kindla võidu Niitvälja Golfiklubi liige Janno Sild. Teise koha saanud Janar Toomesso jäi võitjast maha kolme löögiga ning kolmandat kohta jäid jagama Jan Larsson ja Mait Schmidt 80 löögiga.

Naised mängisid sinistelt tiidelt HCP löögimängu ning võitjaks tuli siin Ave Epner tulemusega -2. Seenioritest võitis HCP löögimängus Maido Pajo tulemusega -1, kusjuures võiduks oli vajalik playoff, kus Maido teisel lisarajal edestas Margarita Ross'i. Mid-Amatöörides võitis suurepärase tulemusega -8 Aleksander Beljajev ning juunioridest, kes mängisid punktimängu, oli parim Siim Lukas Lokotar. Võisteldi ka eraldi punktimänguklassis, kus võitjaks tuli 39 punktiga Janno Tammekivi.

Täpsemate tulemustega saab tutvuda siin.

EGCC Facebooki lehele jõuavad varsti ka pildid võistlusest ning õhtusest auhindamisest Vanalinnas asuvas Estlander restoranis.

Järgmine kõikidele avatud klubivõistlus on Jõelähtmel 22. juunil, mil peetakse juba traditsiooniline EGCC Golf Marathon, 42 rada golfi... Enne golfimaratoni on võimalus kõikidel tulla vaatama Euroopa Meistrivõistlusi seenioritele, mis peetakse Jõelähtmel 13-15. juunini.

Vanemad uudised ...

GOLFBOX