GOLFBOX

Kolmapäeval algas uus võistlussari EGCC Rising Star, kus astusid võistlustulle alustajad golfarid koos mentoriga. Esimesele etapile oli kohale tulnud koguni 10 võistkonda. Võistlusel mängiti Stone Course’il 9 rada formaadis Florida Scramble.


HCP löögimänguna võideti I etapp tulemusega -13. Võistkonda kuulusid:


Tõnu Kõva
Piret Aloe
Andre Poolma
Janar Toomesso –mentor

Kusjuures tuleb arvestada, et reaalne löögimängutulemus üheksa rajal oli võitjatel -4! Ja seda nii, et parima löögi teinud mängija ei saanud järgmist lööki teha.

Janar Toomesso kommentaar meie Facebooki lehel peale võistlust:


Pean jagama rõõmu, mida valmistas võistlusel RisingStar mentorina osalemine. Võistlusvorm - FloridaScramble, kus valitud palli lööja jätab järgmise löögi vahele.

Meeskond (HCP 54, 42, 38), kes mind kampa kutsus olid nii tublid, et meil õnnestus mängida 9 rajaga 3 biridet, 2x putata eaglet, millest üks sooritus jäi 1 cm kaugusele ja viimasel rajal chipata eagle, mis õnnestus. See oli võimas emotsioon - kus algajad mängijad, said hakkama selliste löökidega, mis teeks au igale singlile. Igatahes soovitan kõigil liikmetel ennast registreerida järgmistele osavõistlustele ja EGCC leiab teile mentori.
Suured tänud Tõnule, Andrele ja Piretile - võimas sooritus!

Runner-up’iks tuli võistkond nimega Tore Löök, kes sai tulemuseks -10. Koosseisu kuulusid:

Meelis Rajasalu
Liina Rajasalu
Reg Jõeleht
Priit Jalasto – mentor

EGCC poolt on tublide tulemuste eest välja pannud ka väiksed auhinnad esimese etapi kahele parimale võistkonnale. Auhinnad saab kätte EGCC Caddiemasterist.

Kõik võistlustulemused on nähtaval siin 

Järgmine etapp toimub tuleval teisipäeval, 21. mail Sea Course’il , kus taaskord mängitakse 9 rada.

Sel korral on formaadiks Las Vegas Scramble: 

Kõik võistkonna liikmed teevad avalöögi, millest valitakse välja parim pall. Seejärel sooritavad kõik liikmed teise löögi ning valivad jällegi välja parima palli. Sedasi mängitakse kuni pall on augus. Lisaks, enne mängu algust määratakse kõigile 4-le osalejale üks number (1,2,3 või 4). Iga raja alguses sooritavad kõik liikmed avalöögi. Seejärel visatakse või veeretatakse täringut. Valitakse selle mängija avalöök, kelle number veeretati. Kui visatakse number 5 või 6, saab võistkond ise otsustada, kelle avalöök valitakse. Seejärel mängitakse rada lõpuni tavalise Scramble formaadi järgi.Meeles tuleb pidada, et täringut visatakse alati siis, kui kõik on avalöögid sooritanud.

Ootame osalema ka uusi võistkondi! Registreerida võib ka individuaalselt ning meie otsime teile mentorid seltsi!

 

 

 

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX