GOLFBOX

Reedel, 24. mail toimub traditsiooniline EGCC Anniversary Tournament, millega tähistame EGCC kaheksa aastaseks saamist. Päev algab ühe korraliku võistlusega Sea Course’il ning lõppeb sünnipäeva peoga Tallinna vanalinna restoranis Estlander. Kõik golfimängijad ja sõbrad on oodatud osa võtma nii võistlusest kui ka sünnipäeva peost.

EGCC Anniversary Tournament peetakse kuues erinevas võistluskategoorias. Võistlejad võivad endale ise valida sobiva grupi:

 

A) Mehed HCP 0-12,4

valged tee’d

Löögimäng

B) Naised HCP 0-18,4

sinised tee’d

HCP-löögimäng

C) Mid-amatöörid

mehed kollased tee'd

HCP-löögimäng

 

naised punased tee'd

HCP-löögimäng

D) Seeniorid

mehed sinised tee'd

HCP-löögimäng

 

naised punased tee'd

HCP-löögimäng

E) HCP 0-36

mehed kollased tee'd

Punktimäng

 

naised punased tee'd

Punktimäng

F) Juuniorid U18

punased tee’d

Punktimäng

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lisaks võistlusgruppidele toimuvad mitmed erinevad erivõistlused!

Võistlusele saab maksimaalselt registreerida 144 mängijat. Registreerida saab kuni 21. maini Golfboxis. Tutvu ka täpse võistlusjuhendiga


Nagu igal aastal, graveeritakse ka sel korral parima mängija nimi EGCC ajaloolisele võistluskarikale. Eelmisel aastal oli parim mängija EGCC klubiliige Stig Carlson.


EGCC sünnipäeva pidu algab kell 21.00 restoranis Estlander (aadress Vana turg 3), kus pakume tervitusjooki ning suupisteid. Kohal on ka elav jazz muusika ning viiakse läbi päevase võistluse autasustamine. Peale Estlanderi on kõigile osalejatele tasuta sissepääs üle tänava asuvasse jazziklubisse Clazz. Olete oodatud EGCC sünnipäeva tähistama koos kaaslasega. Pileti hind õhtusele peole on 15€ (EGCC liikmetele, kes võistlevad, on osavõtt tasuta).

Et teaksime teiega arvestada, palume kõigil peole registreerida helistades või kirjutades meie caddiemasterile: tel: +372 60 25290, email: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

 

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX