GOLFBOX

Aastaid oleme korraldanud alustajatele golfimängijatele võistlust nimega EGCC Rookie Tour, kus sai võistelda individuaalsetele tulemustele. Vähendamaks võistluspinget ja suurendamaks võistluse kasu, oleme muutnud ka turniiri kontseptisooni. Osalemistingimused ja eesmärgid on aga endiselt samad – tarvis on ainult Green Card’i ning võistluse eesmärgiks on julgustada mängijaid rohkem golfirajale ning jagada teadmisi nii reeglite, etiketi kui tehnilise mängu osas.


EGCC Rising Star on mõeldud golfaritele, kes alles alustavad golfimänguga ning ka neile, kes on juba alguse teinud, kuid sooviksid veel kindlust, mentori tuge ja soovitusi ning võistluskogemust!


EGCC Rising Star koosneb kokku viiest erinevast etapist, millest esimene toimub juba 15. mail. Igal etapil mängitakse 4-liikmelistes tiimides mõnda võistkondlikku formaati. Registreerida võib nii individuaalselt kui ka kogu võistkonnaga. Võistkonna üheks liikmeks on mentor, kes on abiks kõigile teistele kolmele mängijale.


Esimese etapi formaadiks on Florida Scramble – Kõik võistkonna liikmed teevad avalöögi, millest valitakse välja parim pall. See kelle löök valitakse, jätab järgmise löögi vahele. Seejärel sooritavad ülejäänud liikmed teise löögi ning valivad jällegi välja parima palli. Sedasi mängitakse kuni pall on augus. Näide: kõik 4 mängijat sooritavad avalöögi. Valitakse välja parim avalöök ning sealt edasi teevad järgmise löögi need 3, kelle palli ei valitud. Sedasi mängitakse rada lõpuni.


Täpse võistlusjuhendi ja teiste plaanitavate formaatidega saab tutvuda siin 

Ootame osalema ka mentoreid! Mentoriks võivad olla kõik EGCC või Academy liikmed, kelle EGA hcp on 18,4 või madalam ning Eesti PGA liikmed (k.a. kandidaatliikmed).  Mentoritele on osalemine tasuta.

 

 

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX