GOLFBOX

Kui eelmise aasta september oli 50 aasta vihmaseim, siis suheldes vanemate inimestega, ei mäleta keegi, et nii külma märtsikuud oleks olnud.

Pühapäeval olid lumeolud Jõelähtmel kõike muud kui golfihooaja algust meenutavad - Sea Course'il oli mõnel pool 40 cm lund ning Stone Course'il oli näha 9. rajal vaid ühte riba, kus lumi oli juba sulanud, rajal olid mitmed suusatajad.

Greenkeeperid tegelevad märtsis ja aprillis enamasti metsaaluste puhastamisega, trimmerdavad ka jää pealt kõrkjaid ja valmistavad ette hooldusmasinaid hooajaks.
EGCC meeskond kolib alates 1. aprillist igapäevaselt kõik klubihoonesse ja kui väljak avaneb on kohal ka Fahle restoran ja Eigo koos oma meeskonnaga. Klubihoones teeme väikseid ümberkorraldusi – meie pro shop läheb kaks korda suuremaks ja saame tuua müüki lisaks logotooteid ja riideid.

Plaan on ka aprillikuu jooksul muuta parkimise korda – esimesed kolm parkimisrida on tulevikus broneeritud vaid klubiliikmetele.

Loodetavasti tuleb sooja ja vihma, mis annaks võimaluse Stone Course’il mängida – tavaliselt on piisanud 5°C soojast ja paarist päevast vihmast ning Stone Course on puhas. Täna tundub, et Sea Course’i oluliselt varem, kui tavapäraselt me ei ava, aga see oleneb kõik järgmise kahe-kolme nädala ilmadest. Sea Course’i oleme avanud ikka alles siis, kui on piisavalt kuiv ja mängijad saavad mänguringi nautida.

Anname siin kodulehel jooksvalt infot nii lumeoludest, arvatavast avamisajast kui ka hooaja esimese võistluse kuupäevamuudatusest.

Kõik uudised ...

GOLFBOX