GOLFBOX

Head AS EGCC aktsionärid.

Seltsi üldkoosolek toimub 26. juulil kell 13.00 EGCC klubihoones. Registreerimine koosolekule algab kella 12.30. Päevakorras on põhikirja muudatus, millega antakse Seltsi nõukogule õigus järgmise kolme aasta jooksul korraldada aktsiaemissiooni, eelmise majandusaasta aruande kinnitamine ja audiitori valik. 

AS EGCC üldkoosoleku ametlik päevakord:

1. Põhikirja muutmine

Muuta Aktsiaseltsi põhikirja ja anda põhikirjaga Aktsiaseltsi nõukogule kuni kolmeks (3) aastaks õigus suurendada Aktsiaseltsi aktsiakapitali sissemaksete tegemisega. Juhindudes eeltoodust, muuta Aktsiaseltsi põhikirja punkti 3.6., kehtestades see alljärgnevas sõnastuses:

„Seltsi Nõukogul on 26.07.2022 korralisel üldkoosolekul muudetud põhikirja jõustumisele järgneva kolme (3) aasta jooksul õigus suurendada Aktsiakapitali sissemaksete tegemisega Põhikirjas lubatud ulatuses, kuid mitte rohkem kui pool Aktsiakapitalist, mis oli ajal, kui Nõukogu sai õiguse suurendada Aktsiakapitali, s.o maksimaalset 70 000 (seitsmekümne tuhande) euro ulatuses, otsustades väljastatud aktsiate eest tasumise rahalise või mitterahalise sissemaksega.“

Kinnitada Aktsiaseltsi põhikiri uues redaktsioonis.

2. AS-i 2021. majandusaasta aruande kinnitamine ja kasumi jaotamise ettepanek

Kinnitada AS-i EGCC 2021. majandusaasta aruanne üldkoosolekule esitatud kujul.

Kinnitada AS-i EGCC 2021. majandusaasta puhaskasum summas 52 113 Eurot ja jätta kasum jaotamata.

3. Audiitori valimine

Valida AS-i EGCC 2022 ja 2023 aasta majandusaasta audiitoriks Grant Thornton Baltic OÜ (registrikood 10384467), tasuda audiitorühingule vastavalt audiitoriga sõlmitavale lepingule ja anda Aktsiaseltsi juhatusele volitus vastava lepingu sõlmimiseks.

Grant Thornton Baltic OÜ on kinnitanud ühinemislepingu auditeerimiseks oma nõusolekut.


Üldkoosoleku materjalid:

- Ametlik üldkoosoleku kutse (avaldatud ka paberlehes Postimees 29. juunil aastal 2022)

- Volikirja näidis

- AS EGCC 2021 majandusaasta aruanne

Lisainfo ja küsimused AS EGCC juhatuse esimees Hanno Kross, tel +372 5111192 või email See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kõik uudised ...

GOLFBOX