GOLFBOX

 EGCC Sea Course

EGCC avas oma uksed 2005. a. ning sel aastal peame juba oma kaheksandat sünnipäeva. Klubi loomise algusest on alustatud traditsioonidega, milleks olulisemateks meie iga-aastased võistlused.


Meie hooaeg algab 7. aprillil toimuva EGCC Links Masters võistlusega Stone Course’il. Kui Augustas võistlevad samal ajal tippmängijad võimaluse eest jätta jälg golfimaailma ajalukku, siis meil on võimalik jätta oma nimi hooaja esimese võistluse võidukarikale. Tavaliselt avame Stone Course’i kas märtsi lõpus või aprilli esimesel nädalal, ehk loodetavasti läheb kõik ilusti ja võistlus saab õigeaegselt peetud.

Järgmine oluline võistlus on EGCC Anniversary Tournament, mis peetakse reedel 24. mail. Kindlasti on lisaks võistlusele tulemas ka korralik meelelahutus ja head paremat võistlusjärgselt ning päev on valitud selleks, et mängijad saaksid rahuliku südamega sotsialiseeruda ka pärast mängu.

Meie 42 rajaline EGCC Golf Marathon peetakse järgmisel aastal pühapäeval 16. juunil. Eelneval päeval on lõppenud just Seeniorite Euroopa Meistrivõistlused ning väljak on selleks ajaks hea ja raske – roughid on tihedad ja greene’id kiired. Golfimaratoni järgselt on planeeritud ka greene’ide aereerimine, mis suvisel ajal paranevad väga kiiresti, kuid töö on väga vajalik, et pakkuda väga häid greene’e kogu hooaja jooksul.

Traditsiooniline EGCC Captains Challange toimub 19. juulil oma tuntud headuses kapten Heinu Klaasi vedamisel. Veelgi huvitavamaks teeb võistluse asjaolu, et 17. augustil Jõelähtmel Niitvälja ja EGCC vahel kaptenite valitud meeskondade vahel match play, kus kaotaja kapten maksab õhtuse restoarniarve. Tulemas on meeleolukad kaks päeva.

Sel aastal mängis ilm vingerpussi ning meie üks aasta tähtsündmustest jäi ära – neli päeva kestev EGCC Throphy. 2013.a. on kuupäevadeks 25-28. juuli ning loodame, et võistlusele registreerub ka lisaks Eesti parimatele mängijatele külalismängijaid lähiriikidest. Võistlus annab ka punkte maailma amatööride golfireitingusse ning kõikidel mängijatel on võimalik panna ennast 72 rajalisel võistlusel proovile.

Klubimeistrivõistlused on nagu ikka augusti teisel nädalalõpul ning sel aastal toimuvad nii EGCC meistrivõistlused kui ka EGCC Golf Academy meistrivõistlused ühisel ajal – Stone’il mängivad Academy liikmed ja Sea’l EGCC liikmed. Klubimeistrivõistlustel autasustame lisaks löögimängu meistrile ka klubi rajamängu meistrit, mis augustiks on läbi mängitud. Kindlasti on klubis palju mängijaid, kes sooviksid pühapäevasel autasustamisel saada mõlemad kuldmedalid enda kaela.

1. septembril toimub EGCC President Cup, mis on olnud aastaid juba meie kõige populaarsem võistlus mitmekümne mängijaga ootelistis. Tõenäoliselt ka järgmisel hooajal toob preident Jüri Ross’i kutsel mängima palju mängijaid, kes suudavad ennast võistlusel ületada.

Oktoober toob meile Stone Course’il kahepäevase EGCC Links Championship võistluse kuupäevadel 5-6. oktoober ning hooaja lõpetab EGCC Cross Country 11. oktoobril.


Lisaks nimetatutele tasub kalendrisse märkida ka Eesti meistrivõistlused löögimängus kuupäevadel 23-25. august ning lugematu hulk kinniseid ja lahtiseid korporatiivüritusi, kus saab oma tulemusi näidata.

Ootame 2013. aastalt eelkõige ilusaid ilmasid ning soovime kõikidele mängijatele edu nii golfihooaja välisel ajal kui ka võistlustel aastal 2013.

Hooaja esimese võistluseni on jäänud <-- vt mitu päeva

 

 

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX