GOLFBOX

EGCC hooaja lõpetamine

EGCC pidas 23. novembril oma hooaja lõpupidu restoranis Wabadus. Võeti kokku hooaeg, mille tippsündumuseks oli juunikuus peetud Mid-Amatööride Euroopa Meistrivõistlused.

2012. aasta auhind Aasta Tegu ulatati üle Eesti Golfikooli loomise eest golfikooli tegevjuhile Mari Suursalule. Lisaks auhinnati ka EGCC rajamängu MV parimaid, mille meestest võitis Janar Toomesso, kes sai ka Mandatum Life’i eriauhinna enim hooajal birdie’de tegemise eest. Autasustasti ka HCP Match Play parimaid: Anu Schmidt, Urmas Isok ja Ain Holland.

Vambola Juurmanni tänati klubi juhatuses 50+ liikumise käima lükkamise eest, Sander Kukk’e klubis "Members committee” loomise eest, mille kaudu on tulnud hulgaliselt tagasisidet ja ettepanekuid. Enim mänguringe mängis sel aastal Toomas Kull, parim HCP langetaja klubis oli Leho Alliksoo ja Akadeemia klubis Erik Aronija.

Oli väga meeleolukas õhtu, mida täiustas ansambel Peacemaker eesotsas Taavi Petersoniga. Tuntud rockilood ei kippunud lõppema ning esinejaid lihtsalt ei lastud minema.

Enne hooaja lõpetamist peeti ka MTÜ Estonian Golf & Country Club’I üldkoosolek, kus valiti kaks uut juhatuse liiget: Rain Lokotar vastutab nüüd juhatuses noorte tegevuse eest ning Ruth Laos’e näol on juhatuses kuulda ka naiste hääl ja mõtted.

Pilte EGCC hooaja lõpetamisest saab näha meie Facebooki lehelt. Kui keegi soovib mõnda pilti endale, võtke julgelt ühendust info[at]egcc.ee

 

 

 

 

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX