GOLFBOX

David Lundgren (Kristianstads Golf Club) II koht, Richard Teder EGCC'st võitja ning III koha saanud Gediminas Markevicius (European Center Golf Club)

Richard Teder krooniti Leedus, Capitalsi golfiväljakul lõppenud Lithuanian Amateur Openi võitjaks kogutulemusega +2. Richardi mänguringid olid 74, 72 ja 72. Teise koha sai eelmisel nädalal Lätis võitnud rootslane David Lundgren (+5) ja kolmas oli leedukas Gediminas Markevicius (+8).

Kõik teisedki Eesti noortekoondislased suutsid viimasel päeval edetabelis tõusta. Ruut Kangust EGCC'st mängis viimasel päeval oma parima ringi (77), mis andis pingereas 11. koha. Nils Illimar Esko viimane ring oli 84 ning kokkuvõttes tähendas see 12. koha jagamist. Robin Udodovi tulemus täna oli 86 lööki, mis kergitas ta 24. kohata jagama. 

Võitja sõnul olid ka viimase päeva tingimused väga keerulised. „Tuul oli pidevalt nn kolme kepi tuul. Pikad löögid olid siiski väga head aga lähimänguga eksisin jubedalt, griinid olid üsna kehvas korras,“ sõnas Teder vahetult pärast viimast mänguringi.

LITHUANIAN AMATEUR OPEN - TULEMUSED

Kõik uudised ...

GOLFBOX