GOLFBOX

EGCC greenkeeping meeskond ettevalmistamas väljakut meeste EM'i kolmandaks mänguringiks 2016. augustis
Foto: Hanno Kross

EGCC 2019. aasta klubivõistluste kalender on suures plaanis paika saanud - jätkame oma oluliste võistlustega, millest mõned on muutnud kalendris natuke oma asukohta. Esimeseks võistluseks on meie traditsiooniline Links Masters, mis mängitakse 14. aprillil.

  • Hooaeg algab nagu juba tavaks saanud meie Stone Course'il samal ajal, kui Augustas mängitakse Mastersit. EGCC Links Masters toimub pühapäeval, 14. aprillil.

  • Klubi uus president Katre Kõvask võõrustab golfisõpru juba 5. mail EGCC President Cup'il, kus kindlasti tulemas ka muudatusi võrreldes eelmiste aastatega. Ajalooliste klubikarikate peale saavad EGCC's ikka nimed need, kes kõige vähem lööke löövad - see ei muutu, kuid muus osas on oodatada kindlasti huvitavat sündmust hooaja alguseks.

  • Meie sünnipäevavõistlus EGCC Anniversary Tournament toimub traditsiooniliselt mai lõpus, sel korral 7. juunil 

  • Pikad jaanipühad lõppevad teisipäeval 25. juunil EGCC golfimaratoni võistlusega, kus kavas jälle 42 rada - mängime 18 rada Sea Course'il, 18 rada Stone Course'il ning lisaks 6 rada Sea Course'il.

  • The Open'iga samaaegselt mängime alati ka EGCC Captain Challenge'it - võistlus toimub reedel, 19. juulil ning võistlusel saab sellel aastal käe valgeks korraldajana meie uus kapten Janar Toomesso. Ootame huviga ka kapteni viktoriini, millele pani aluse klubi esimene kapten Toomas Abner.

  • Klubimeistrivõistluseid löögimängus mängime sel aastal 10-11. augustini

  • Oktoobri esimesel laupäeval on EGCC Sea Course'il uue Eesti Meistriliiga finaalvõistlus. Selles osas on oodata hooaja alguses palju uudiseid Estonian Touril't - sari on uus ning toimub üle Eesti. On suur rõõm, et finaalvõistluseks on valitud just EGCC Sea Course. 

  • 12-13. oktoobril on meie tavapärane kahepäevane löögimängu võistlus Stone Course'il - Links Championship

  • Cross Country't mängime sellel aastal pühapäeval, 27. oktoobril

  • Klubi hooaja lõpetamise teeme laupäeval, 2. novembril

Kellel huvi, saab juba selle aasta olulisemad kuupäevad enda jaoks kalendrisse kirja panna. Lisaks meie traditsioonilistele võistlustele korraldame loomulikult ka olulisi sarivõistlusi - nendest juba täpsemalt koos kuupäevadega veebruari keskel. Tulemas on sari nii peredele ja sõpradele, lisaks ka algajatele, naistele eraldi sari, seenioritele ning palju muud.

Kõikidel, kellel on huvi enda ettevõttega teha väiksem või suurem sündmus/võistlus Estonian Golf & Country Club'is, on teretulnud aegsasti ühendust võtma, et parimad päevad endale broneerida. Nii mõnigi päev on juba heade partnerite poolt broneeritud, häid aegu jääb järjest vähemaks oma võistlust planeerides. 

EGCC meeskond on korraldanud nii väikseid intiimseid sõpruskondade võistlusi kui ka World Cup Qualifier'eid ja Euroopa meistrivõistluseid. Teie käsutuses on Eesti kogenuim seltskond golfisündmuste korraldamisel - oleme rõõmsad, kui meid ära kasutate oma klientide ja koostööpartneritele ilusa päeva korraldamisel. 

Kõik uudised ...

GOLFBOX