GOLFBOX

GREEN CARD'iga KAASA NÜÜD TASUTA 30 PÄEVANE MÄNGUÕIGUS!

Oled ammu mõelnud, et golf võiks olla mäng, mida aeg-ajalt harrastada? Meil on nüüd pakkumine, mis aitab sul golfi sisse elada ja seda nautida mugavamalt, kui kunagi varem!

Selleks, et golfis oleks enda ja teiste turvalisus garanteeritud, tuleks läbida golfi algõppe kursus ehk Green Cardi kursus. Lisaks kursusele pakume kõikidele terve kuu tasuta mänguõigust meie Stone Course´l.

EGCC's golfiõppega algust tehes on oluliseks lisaväärtuseks tasuta 30-päevane mänguõigus peale kursust. On hästi oluline, et kursuselt saadud teadmised saaks kinnistada täismõõtmetes golfiväljakul, milleks meie 9-rajaline Stone Course sobib ideaalselt. 

Golfimänguga alustajatel on võimalik valida kolme erineva kursusepaketi vahel, milles igaühes on juba tasuta kuuajaline mänguõigus sees:

 

 

 

PÕHIPAKETT 120 €

PÕHIPAKETT + RENT 150 €

PÕHIPAKETT + TREENING 190 €

Kahepäevane green card'i kursus, kestvus kokku 10h

 

X

X

X

Harjutuskeppide rent kursuse ajal

 

X

X

X

Harjutuspallide kasutamine kursuse ajal

 

X

X

X

30-päevane mänguõigus EGCC Stone Course'il (väärtus 125 €)

 

 

X

X

X

30-päevane golfivarustuse rent mänguõiguse perioodil

(väärtus 70 €)

 

 

 

X

X

Osalemine PRO edasijõudnute treeningutel või BMW sisegolfi ühe kuu pääse

(väärtus 70 €)

 

 

 

 

X

  

Mis on Green Card?

Green Card on tunnistus, mis antakse golfimängijale, kes on tutvunud golfi algtõdede ja mängureeglitega ning läbinud green card'i kursuse. Green card'i kursus koosneb teooriaosast, kus antakse ülevaade golfi ajaloost, reeglitest ja üldtõdedest ning praktilisest osast, kus õpitakse erinevaid löögivõtteid ja lööke harjutusväljakul ja range'l.

Kursuse käigus viib juhendaja läbi mitmeid teste erinevate löökide harjutamiseks ja kinnistamiseks. Viimasel päeval pannakse oma vastõpitud oskused proovile ka rajal - golfiväljakul. Green card'i kursused kestavad 2 päeva. Kursuste kestvus on mõlemal päeval umbes 5-6 tundi.

Estonian Golf & Country Club'is viivad green card'i kursusi läbii Eesti kogenuimad golfitreenerid - Eesti PGA pro'd Rein Auväärt ja Enrico Villo. Enricot assisteerib lisaks kolmekordne täiskasvanute Eesti meister golfis Egeti Liiv.

Kursused toimuvad eesti keeles, kuid vastavalt sooviavaldustele on võimalik kursusi läbi viia ka vene, inglise või soome keeles. Gruppide maksimaalne suurus on 10 osavõtjat, et garanteerida treeneri piisav tähelepanu alustajale. 

Kursusele registreerimiseks saata info soovitud kuupäeva kohta allolevatel kontaktidel:

E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tel: +372 602 5290

Kursust on võimalik vormistada ka kinkekaardina, ideaalne jõulukingiks või mõneks muuks tähtpäevaks!

 

 

GOLFBOX