GOLFBOX

Maailmas on hinnanguliselt 100 miljonit golfimängijat ning suur osa neist tegelevad golfiga lisaks enda arendamisel ka tööalaselt eesmärgipäraselt - hoida suhteid nii korporatiiv- kui ka tavaklientidega.

Golf on üks parimaid võimalusi sõprade, kolleegide või äripartnerite tundma õppimiseks. Ka Eestis on juba palju ettevõtteid, kes on leidnud golfi nii enda kui ka klientide jaoks, et ühiselt meeldivalt aega veeta ning maailma asjade üle arutada. Golfi populaarsus kasvab Eestis praegu kiiresti ning järjest enam ja enam võib kuulda klientide vahelises suhtlemises ettepanekut - “Läheme ja arutame seda asja golfiväljakul!”

EGCC’s mängitakse aastas suurusjärk 30 000 mänguringi, millest 7000 välismaalaste poolt ning omakorda 6000 Soome klientide poolt. EGCC on Eesti suurim suurim golfikeskus nii väljakute arvu, mänguringide, harrastajate arvu kui ka käibe poolest. Ajakiri Golf World on valinud neljal korral järjest EGCC Sea Course'i Euroopa TOP100 väljaku hulka, hetkel asetseme 83. kohal. 

Siiani tehtud töö meie partnerite klientide golfi juurde toomisel on olnud äärmiselt edukas ning usume, et meiega kööstöö annab võimaluse Teie ettevõttele efektiivselt kommunikeerida oma brändi ja tooteid uutele potensiaalsetele klientidele ning samas kinnistada kliendisuhet juba olemasolevatega.

Estonian Golf & Country Club’i turundustoodete hulka kuuluvad näiteks -
* Peapartneri positsioon ehk Rangepartnerlus
* Rajapartnerlus
* Võistluse nimepartnerlus
* Võistlussarja nimepartnerlus
* Korporatiivvõistlused
* Buggybar'i brändimine
* Golfiautode brändimine

Lisainfot partnersuhete kohta:


See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
+372 511 1192

GOLFBOX