GOLFBOX

Meile mahub Estonian Golf & Country Club'i klubiliikmeks kuni 650 liiget, 2022. aasta jaanuari seisuga on meil liikmeid 641. Uute liikmete osas on eelisjärjekorras AS EGCC aktsionärid, kellel kehtivad olulised soodustused EGCC teenuste kasutamisel. Liikmeks saab ka ilma aktsiat omamata, kuid sel juhul peab kiirustama ...

Oleme klubi algusest alates hoidnud pigem tagasihoidlikku joont ja teinud oma asja tasa ja targu. Meie tagasihoidlikkus ei ole väljendunud eesmärkide puudumises või klubi punastes pintsakutes. Juba aastal 2005 ühinesime European Tour'iga, et saada otseühendus golfimaailma parimale know-how'le. Oleme võtnud eesmärgiks korraldada igal aastal mõne suure olulise rahvusvahelise võistluse, et tuua Eestisse nii mängijaid kui ka võistluste korraldajaid ja kohtunikke. See on andnud paljudele võimaluse õppida maailma parimatelt ja kogeda tipptasemel golfisündmusi.

Headeks näideteks on siin aastatel 2009 ja 2011 korraldatud World Cup European Qualifieri profivõistlused, kust on osa võtnud paljud maailma tipud ja ka Ryder Cup'i mängijad. Lisaks mitmetele Euroopa meistrivõistlustele alates noortest lõpetades seenioritega ning sinna vahele ka naiste ja meeste individuaalsed Euroopa meistrivõistlused aastatel 2014 ja 2016.

Meie Jõelähtme golfimuru on näinud lühikese aja jooksul uskumatult suure hulga tippe. Ka Sea Course'i rekord 63 lööki kuulub aastast 2016 EM'il hõbeda teeninud praegu maailma esikümne piirimail olevale noorele talendile Viktor Hovlandile Norrast. 

Meil on väga hea meel, kui meie klubisse soovivad astuda uued liikmed, et väärtusi, mida klubi kannab, läbi enda mängu ja inimestesse suhtumisega edasi kanda. Klubi on täpselt nii tugev, kui on selle liikmed, ja natuke ajalugu sinna juurde!

Tegelikult saab golfi mängida ka ilma selleta, et kuskil klubis liige olla. Väljakud on avatud, isegi mänguõigust saab soetada ja mängida kasvõi 100 korda aastas. Klubisid ja alasid on maailmas palju, igal pool ei pea liige olema.

Kui golf on aga elus üle keskmisest oluline ning sellele lisada juurde ka sotsiaalsus, klubivõistlused ja sündmused, siis klubiliikmelisus annab juurde hea vundamendi, millele alati toetuda, kui soovid meie juurde mängima tulla, tutvuda uute endasarnastega või lihtsalt klubis mõnusalt aega veeta.

Tuletame meelde siinkohal meie 2020. aastal uuendatud eeliseid, mida klubiliikmelisus Estonian Golf & Country Club'is annab. Loomulikult HCP pidamine ja koduklubiteenused niikuinii nagu kõikides teistes golfiklubides. Lisaks liikmelisusele on võimalik soetada aktsia AS EGCC's, kes omab ja haldab Jõelähtme golfiväljakuid. Meil on üle 400 erineva aktsionäri, kellele kuulub üle 50% aktsiaseltsist. Tänu aktsionäride panusele aastatel 2003-2007, suudeti EGCC valmis ehitada. Ehitamiseks saadud vahendid saadi läbi aktsiaemissioonide ja aktsiate emiteerimise, kuhu investeerisid tavalised golfimängijaid ja klubiliikmed, kellel enamusel on üks-kaks EGCC aktsiat. Täna meil endal juba ammu ühtegi aktsiat ei ole, kuid soovi korral saab turult aktsiaid osta. Nii mõnigi välismaalane, kes 2005. aastal aitas klubi ja ostis aktsiaid, on tänaseks oma mänguringide hulka vanusest tulenevalt vähendanud ja paljud mängivad enamus ringe mitte enam Eestis ning on nõus aktsia edasi müüma aktiivsetele Eesti oma mängijatele. Täpsemalt AS EGCC aktsiate osas saab info meie aktsiate alalt kodulehelt.

Olles EGCC aktsionär ja lisaks klubiliige ning tasudes hooaja mänguõiguse, on omanikele veelgi laiemad võimalused EGCC's soodustest osa saada: 

 

EGCC AKTSIONÄRIDE EELISED (EELDAB KLUBILIIKMELISUST JA KEHTIVAT MÄNGUÕIGUST)
 
MÄNGIMINE
Kuni 3 kaaslast klubiliikme külalise hinnaga vastavalt enda kehtivale mänguõigusele
Klubi võistlused soodushinnaga 
Tasuta golfikäru kasutamine
Golfiauto soodushinnaga 30€ (tavahind 45€)
Liikmetele suunatud tiiajad nädalavahetustel kuni kella 9ni
Võimalus tasuda 1350€ mänguõigus ja vahetada see 18 rajalise Sea Course 25tk voucheri vastu 
Lapse või lapselapse tasuta mängimine kuni vanuseni U21 vastavalt enda kehtivale mänguõigusele
Tuues uue mängija golfi juurde, kes tasub hooaja mänguõiguse, võimalus kasutada järgmisest 
         hooajast -50% mänguõiguse soodustust isklikult või annetada summa klubi noortetöö toetuseks
 
GOLFIÕPE
Golfikooli grupitreeningud soodushinnaga
Green Card pronks paketilt upgrade tasuta kuldpaketi
Üle 36 HCP'ga mängijatele tasuta grupitreeningud endale ja kaaslasele
 
GOLFIPOOD
EGCC logoriided ProShopist 20% allahindlus
 
REISIMINE
European Tour Destinationi väljakutel soodushind
Links2Golfi väljakutel mängimine soodushinnaga või tasuta
Top Nordic Golf Club väljakutel mängimine tasuta
 
MUUD EELISED
Seminariruumi kasutus 50% allahindlusega
Golfikoti hoiustamine klubihoones

 

Kõik liikmed, kes soovivad aktsionäri eelistest osa saada, aga hetkel veel aktsiasse investeerida ei soovi, saavad soetada lisaks mänguõigusele aastapaketi 425 €, mis annab aktsionäriga samad õigused (golfikoti hoiustamise teenus klubihoones, European Touri'i ja Links2Golfi väljakutel mängimine, tasuta rangepallid 2000 tk hooajal jpm). 

Täname kõiki aktsionäre ja liikmeid, kes on aastate jooksul meie klubi toetanud - tänu teile oleme nii kaugele jõudnud, et saame minna tugeva seljatagusega edasi meie järgmisi pikki eesmärke täitma. Teeme seda nii nagu klubi algusest alates oleme teinud: rahulikult, kiirustamata, mõistusega ja tagasihoidlikult. Meie klubis on olulised traditsioonid, ajalugu, loodus, inimesed, golfiväärtused ja ajalugu ning seda kõike väljendavad ka meie ehitatud väljakud oma ilus, keerukuses, naturaalsuses ja samas geniaalses lihtsuses. 

Rõõm on seda jagada võimalikult paljudega siin Jõelähtmes!

 

 

Hanno Kross
Estonian Golf & Country Club'i juhataja

GOLFBOX