GOLFBOX

 

Rahvagolfi finaalis võistlesid tänavusel aastal 50 golfimängijat kolmes HCP-löögimängu võistlusklassis. 1. maist - 15. septembrini kestnud sarjas said osaleda kõik golfarid, kellel oli 2015. aasta kehtiv HCP kaart. Läbi hooaja sai punkte koguda EGCC Sea ja Stone väljakutel, Haapsalu Golfis, Niitvälja Golfiklubis, Otepää Golfiklubis, Saare Golfis, Suurestal ja White Beach Golfis. 

 

Lisaks sai sarjas osaleda võistkondlikus arvestuses, kuhu kuulus 4 mängijat ning arvesse läks kolme parima tiimikaaslase skoor. Võitja võistkonna auhinnaks on 2016. aasta kevadel toimuv golfireis. Parim võistkond oli sel hooajal Euronics, kuhu kuulusid Erkko Linnas, Raido Kuusk, Heret Ots ja Veiko Poolgas. 

 

Spetsiaalselt finaali puhul said EGCC Sea Course 10. rajal kõik osalenud eriti magusa auhinna nimel hole-in-one lööki üritada, sest palli avalöögiga auku saanud mängijale oli ette nähtud Mazda CX-3. Seekord jäi auto välja andmata, kuid Raido Kuusk (3,04m) ja Piret Pihl (3,64m) tegid kõige õnnestunumad löögid ning said nendega lähim lipule eriauhinnad. Pikima avalöögi autoriks oli Sulev Raudsepp.

 

Parimad löögitulemused (scratch) tegid Ave Epner, 89 lööki, kes naiste klassis saavutas esikoha ning tuligi mängima plaaniga parim scratch teha. Lisaks tänas ja kiitis Ave mängukaaslasi ning suurepärast golfiilma.

Meeste arvestuses sai nii parim scratch kui ka HCP 0-18 võistlusklassi esikoha Raido Kuusk. Raido tulemus 80 lööki, suurepärase tagumise üheksa raja 35 löögiga tõi lausa neljalöögilise edu ja neto tulemuse 69 (-3). Raido super tulemuse taga olid samuti toredad mängukaaslased nind eraldi tänas mees sarja peakorraldajat Kristo Raudami.

HCP 18,1-36 klassi võitis Priit Juurikas neto tulemusega 69 lööki (-3) ning mainis autasustamisel, et säärase sarja olemasolu tõttu on hea põhjus sõita mööda Eestimaad ning parim võimalus uute golfimängijatega tutvumiseks.

 

Mehed HCP 0-18

I koht Raido Kuusk 69 lööki 

II koht Tiit Mets 73 lööki

III koht Sten Lume 74 lööki

 

Mehed HCP 18,1-36

I koht Priit Juurikas 69 lööki

II koht Joel Joa 72 lööki

III koht Artur Aunapuu 72 lööki

 

Naised HCP 0-36

I koht Ave Epner 74 lööki

II koht Valentina Kulak 76 lööki

III koht Heret Ots 80 lööki

 

 

http://rahvagolf.ee/

GOLFBOX